Britney Spears i Sam Asghari spodziewają się trzeciego dziecka


Britney Spears i Sam AsghariBritney Spears poinformowała fanów w emocjonalnym wpisie na Instagramie, że jest w ciąży. Oznacza to, że gwiazda spodziewa się trzeciego dziecka. Jego ojcem jest jej narzeczony, Sam Ashgari.
Britney Spears podzieliła się z fanami radosną nowiną. Piosenkarka spodziewa się swojego trzeciego dziecka. Jak wyznała w poście na Instagramie, początkowo nie wiedziała, co dzieje się z jej ciałem, gdyż nagle przytyła, przebywając na wakacjach.

Dużo straciłam na wadze i pojechałam na wycieczkę na Maui, tylko po to, żeby ją odzyskać. Pomyślałam: „Jezu… co się stało z moim żołądkiem?”. Mój mąż zapytał: „Nie jesteś przypadkiem w ciąży?”. Więc zrobiłam test ciążowy… i cóż… spodziewam się dziecka
pisze rozemocjonowana Britney

W dalszej części wpisu piosenkarka podkreśla, że nie będzie dużo wchodzić na zewnątrz ze względu na paparazzi, którzy w trakcie jej poprzednich ciąż robili jej wiele zdjęć.
Piosenkarka na koniec wpisu wyznała, że będzie codziennie praktykować jogę. Spears jest obecnie w szczęśliwym związku z tancerzem Samem Asgharim, który oświadczył się jej w ubiegłym roku.
Britney Spears i Sam Asghari instagram
źródło: kobieta.interia.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Britney Spears
Britney Jean Spears (ur. 2 grudnia 1981 w McComb[2]) – amerykańska piosenkarka muzyki pop i dance[1], autorka tekstów, producentka muzyczna, tancerka, aktorka, projektantka mody, businesswoman i filantropka działająca w przemyśle rozrywkowym od 1992, uznawana za ikonę popkultury schyłku XX wieku[3][4]. Ze względu na duże sukcesy muzyczne nazywana jest „księżniczką popu”[5][6][7][8].
Debiutowała w 1992 w wieku 11 lat jako aktorka musicalowa w teatrze Off-Broadway, a także reklamowa[9][10]. W 1998 rozpoczęła karierę w branży muzycznej, nagrywając debiutancki album …Baby One More Time, który – zgodnie z oficjalnymi certyfikatami sprzedaży – sprzedał się w łącznym nakładzie ponad 35 mln egzemplarzy na całym świecie[11][12][13][14], zostając najlepiej sprzedającą się płytą nagraną przez niepełnoletniego artystę w historii muzyki[15][16], a także trzecim najlepiej sprzedającym się albumem nagranym przez kobietę. Tytułowy singiel z płyty pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się singli wszech czasów, przekroczywszy nakład ponad 10 mln sprzedanych kopii[17][18]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz