Bradley Cooper i jego dziewczyna chcą mieć dwa śluby?


Shayk CooperIrina Shayk (30 l.) i Bradley Cooper (42 l.) chcą się pobrać jeszcze przed narodzinami dziecka.
Ciąża modelki nie jest tajemnicą odkąd Irina wystąpiła w pokazie Victoria’s Secret, eksponując swój zaokrąglony brzuszek.
W życiu pary szykują się teraz same zmiany!
Jak dowiedziały się zagraniczne media, Shayk i Cooper zamierzają pobrać się jeszcze przed narodzinami ich dziecka.
Co ciekawe, będzie to pierwszy z dwóch ślubów, które zaplanowali. Modelka ponoć jest tradycjonalistką i zależy jej, żeby dziecko urodziło się, kiedy formalnie będą już małżeństwem.
Para zdaje sobie sprawę, że nie zdąży zorganizować w najbliższym czasie wystawnej uroczystości, dlatego zdecydowali się wziąć najpierw skromny ślub, a kiedy już pociecha przyjdzie na świat, urządzą wystawne wesele.
„Mama Bradleya jest zachwycona tym pomysłem i zamierza pomóc im w przygotowaniach” – mówi źródło magazynu „Life&Style”.
źródło: pomponik.pl
Biografia Iriny
Irina Shayk, właśc. Irina Walerjewna Szajchlisłamowa, ros. Ирина Валерьевна Шайхлисламова (ur. 6 stycznia 1986 w Jemanżelinsku w Rosji) – rosyjska modelka[1].
Irina Szajchlisłamowa urodziła się w Jemanżelinsku w Rosji jako córka pianistki uczącej w przedszkolu i górnika. Jej ojciec był Tatarem[2], jej matka jest Rosjanką. Ma starszą siostrę, Tatjanę. Szajchlisłamowa rozpoczęła grę na fortepianie w wieku 6 lat. W wieku dziewięciu lat kontynuowała naukę w szkole muzycznej, uczyła się tam 7 lat. Grała na fortepianie i śpiewała w chórze. Jej ojciec zmarł z powodu powikłań zapalenia płuc, gdy miała 14 lat. Po ukończeniu szkoły średniej studiowała marketing. W 2004 roku wygrała konkurs piękności „Miss Czelabińsk”.
źródło: pl.wikipedia.org
Biografia Bradleya
Bradley Charles Cooper[1][2] (ur. 5 stycznia 1975[3] w Filadelfii[4]) – amerykański aktor i producent filmowy[5], także scenarzysta, reżyser i kaskader, szczególnie znany z roli Phila Wennecka w komedii Kac Vegas; nominowany do Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za rolę cierpiącego na chorobę dwubiegunową Patricka „Pata” Solatano Juniora w filmie Poradnik pozytywnego myślenia (2012)[6][7], za rolę agenta FBI – Richi’ego DiMaso w American Hustle: Jak się skubie w Ameryce (2013)[8] i za postać snajpera Chrisa Kyle’a w Snajperze (2014)[9][10].
Urodził się w Filadelfii, w stanie Pensylwania jako syn Glorii (z domu Campano), która pracowała w lokalnej filii NBC[11], i Charlesa Johna Coopera (1939-2011)[12], maklera w Merrill Lynch Wealth Management[13]. Dorastał w pobliskich wspólnotach w stanie Pensylwania – Jenkintown i Rydal[14]. W 1997 ukończył z wyróżnieniem anglistykę na Uniwersytecie Georgetown[15]. Po przeprowadzce do Nowego Jorku, w 2000 roku otrzymał tytuł magistra sztuk pięknych w szkole aktorskiej Actors Studio Drama School uniwersytetu New School Univeristy [16].
Pracował jako kelner, odźwierny w butikowym Morgans Hotel i pomocnik grabarza[17].
W 1999 pojawił się w jednym z odcinków serialu HBO Seks w wielkim mieście (Sex and the City, 1998-2004) jako Jake. Po występie w telefilmie Warner Bros. Ściany do ściany rekordów (Wall to Wall Records, 2000) u boku Jordana Bridgesa i serialu Fox Ulica (The $treet, 2000-2001), zagrał w komedii satyrycznej Wet Hot American Summer (2001) z Davidem Hyde Pierce, Molly Shannon i Paulem Ruddem.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz