Brad Pitt ma nową dziewczynę?


pitt-i-hudsonPo 2 latach małżeństwa i 12 związku Angelina Jolie postanowiła rozwieść się z Bradem Pittem. Choć od rozprawy minęły zaledwie dwa miesiące, aktorem już zaczynają interesować się inne hollywoodzkie piękności. Z kim flirtuje gwiazdor?
Po sądowych bataliach Brad powrócił do zawodowych obowiązków i coraz częściej widywany jest na show-biznesowych imprezach. Od kilku dni promuje swój najnowszy film „Sprzymierzeni”, w którym wystąpił u boku Marion Cotillard. Do tej pory zagraniczna prasa spekulowała, że to z nią 52-letni gwiazdor zdradził Jolie. Plotka ta została zdementowana przez ciężarną Cotillard, która zapewniała w mediach, że żyje w szczęśliwym związku z ojcem swoich dzieci.
Wszystko wskazuje jednak na to, że Pitt znalazł pocieszenie w ramionach innej hollywoodzkiej aktorki. Jak donosi jeden z zachodnich tabloidów, gwiazdor zaczął spotykać się z 37-letnią Kate Hudson.
– Możemy potwierdzić, że przystojny gwiazdor nie traci czasu i zaczął spotykać się z olśniewającą aktorką, Kate Hudson – informuje „WomansDay”. – Brad jest nią bardzo zainteresowany. Byli ze sobą blisko w ostatnich tygodniach, kilka razy spotkali się w tajemnicy. Bardzo się do siebie zbliżyli.
Zaskakujące doniesienia australijskiej gazety potwierdził były ochroniarz Brada i Angeliny, Kris Herzog.
– Znam zarówno Brada, jak i Kate i wcale mnie to nie dziwi – powiedział Herzog. – Kate jest urocza i byłbym zdziwiony, gdyby Brad się nią nie zauroczył.
Myślicie, że w tej plotce może być ziarno prawdy? Pasują do siebie?
źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Brada
Brad Pitt, właściwie William Bradley Pitt[1] (ur. 18 grudnia 1963[2] w Shawnee[3]) – amerykański aktor i producent filmowy[4].
Przyszedł na świat w rodzinie baptystów jako najstarszy syn kierownika firmy transportu ciężarowego Williama A. Pitta i szkolnej pedagog Jane Etty Hillhouse[5]. Ma rodzeństwo – brata Douga i siostrę Julie Neal. Dzieciństwo spędził w Springfield w Missouri. W 1982 ukończył szkołę średnią Kickapoo High School w Springfield. W latach 1982-86 studiował dziennikarstwo ze specjalizacją w reklamie w Missouri School of Journalism przy University of Missouri-Columbia, lecz w 1986, tuż przed zakończeniem studiów, zdecydował się wyjechać do Hollywood.
Miał studiować reklamę i grafikę w Art Center College of Design w Pasadenie, jednak ostatecznie przez sześć lat uczył się aktorstwa pod opieką Roya Londona. W międzyczasie podjął pracę jako kierowca, a także ubrany w kostium wielkiego kurczaka reklamował sieć restauracji El Pollo Loco[6].
Pojawiał się na srebrnym ekranie, m.in. w operach mydlanych: NBC Inny świat (Another World, 1987) i CBS Dallas (1987-88) jako przyjaciel córki Jenny Wade Ewing, sitcomie ABC Dzieciaki, kłopoty i my (Growing Pains, 1987-1989) oraz serialach: Fox 21 Jump Street (1988) z Johnnym Deppem i Dni Chwały (Glory Days, 1990). Na kinowym ekranie zadebiutował rolą uczestnika party w ekranizacji powieści Breta Eastona Ellisa o zblazowanych bogatych nastolatkach z Los Angeles Mniej niż zero (Less Than Zero, 1987) z Robertem Downeyem Jr. Był modelem w reklamowym spocie marki Levi’s. Przełomem w karierze stała się postać zadziornego i uwodzicielskiego autostopowicza J.D. w filmie Thelma i Louise (Thelma & Louise, 1991) z Geeną Davis i Susan Sarandon. W ekranizacji autobiograficznej powieści Normana Macleana reżyserowanej przez Roberta Redforda Rzeka życia (A River Runs Through It, 1992) zagrał zbuntowanego i lekkomyślnego młodszego syna fanatycznego kaznodziei Kościoła metodystów.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Kate
Kate Garry Hudson (ur. 19 kwietnia 1979 w Los Angeles) – amerykańska aktorka.
Jest córką aktorki Goldie Hawn oraz aktora i scenarzysty Billa Hudsona, jednak za swojego ojca uważa wieloletniego przyjaciela Goldie Hawn Kurta Russella, który zamieszkał z jej rodziną, gdy miała trzy lata. Babka aktorki ze strony matki, tancerka i właścicielka szkoły tańca Laura Steinhoff pochodziła z rodziny żydowskich emigrantów z Węgier[1]. Matka ojca Hudson, Eleonora Salerno była Włoszką[2]. Matka aktorki mimo wychowania w tradycji żydowskiej w latach 70. przyjęła buddyzm, który wyznaje również sama Kate Hudson. Obie określają się jako „buddyjskie Żydówki” (ang. Jewish Buddist, Jewbu)[3].
Matka chciała, żeby Hudson po ukończeniu szkoły średniej poszła na studia na Uniwersytet Nowojorski, Hudson wybrała jednak karierę aktorską. Debiutowała w 1998 roku w filmie Desert Blue.
Największym sukcesem aktorki jest rola Penny Lane w filmie U progu sławy. Dzięki tej produkcji Hudson została nominowana do Oscara.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz