Brad Pitt i Sat Hari Khalsa są razem?


Wedle medialnych doniesień Brad Pitt (55 l.) ma nową partnerkę! Od czasu rozstania z Angeliną Jolie aktor był łączony z wieloma kobietami.

Doniesienia o jego rzekomych związkach dotąd okazywały się jednak zwykłymi plotkami.

Teraz znów jest głośno o jego życiu uczuciowym. Wedle informacji amerykańskich mediów, Brad Pitt ponoć zakochał się ze wzajemnością w projektantce biżuterii Sat Hari Khalsie.

50-letnia projektantka i aktor poznali się w 2018 roku, jednak nie od razu między nimi zaiskrzyło. Dopiero niedawno mieli stwierdzić, że chcą być razem.

Ostatnio wybrali się razem na imprezę i, jak twierdzi źródło „Us Weekly”, byli wpatrzeni w siebie jak w obrazek.

Czekamy zatem na pierwsze oficjalne pojawienie się na ściance!


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Bradzie

Brad Pitt, właściwie William Bradley Pitt[1][2][3] (ur. 18 grudnia 1963 w Shawnee) – amerykański aktor i producent filmowy[4][5].

Przyszedł na świat w Shawnee w stanie Oklahoma w rodzinie baptystów[6] jako najstarszy syn kierownika firmy transportu ciężarowego Williama A. Pitta i szkolnej pedagog Jane Etty Hillhouse[7][8]. Wychowywał się z młodszym rodzeństwem – bratem Douglasem 'Dougiem’ Mitchellem (ur. 2 listopada 1966) i siostrą Julie Neal (ur. 1969). Dzieciństwo spędził w Springfield w Missouri[9]. W latach 1977-81 uczęszczał do Kickapoo High School[10] w Springfield. W latach 1982-86 studiował dziennikarstwo ze specjalizacją w reklamie w Missouri School of Journalism przy University of Missouri-Columbia[11], lecz w 1986, dwa tygodnie przed zakończeniem studiów, z 325 dolarami w kieszeni zdecydował się wyjechać do Los Angeles[12]. Początkowo sypiał na kanapie Melissy Etheridge[13]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 23 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *