Borys Szyc i jego partnerka: kolejny etap to ślub


Pytany o trzy najważniejsze rzeczy w życiu, odpowiadał bez większego zastanowienia: kobiety, kobiety, kobiety! Dzisiaj wszystko wskazuje na to, że Borys Szyc (40 l.) po wielu latach poszukiwań wreszcie znalazł bezpieczną przystań i wymarzoną partnerkę. Para niedawno zamieszkała w nowym domu, a kolejnym etapem w ich związku ma być ślub.
Dowód? Jego związek z projektantką ubrań Justyną Jeger-Nagłowską (38 l.) trwa już wyjątkowo długo, bo ponad trzy lata, a para właśnie wprowadziła się do nowego domu!
A był przecież czas, kiedy aktor znany był ze swojego rozrywkowego trybu życia, a przede wszystkim licznych romansów. Łączono go z koleżanką po fachu Sylwią Gliwą (40 l.) i reżyserką teatralną Agnieszką Glińską (50 l.), a także projektantkami i stylistkami: Marią Bulandą, Kają Śródką i Zofią Ślotałą.
Agentka ubezpieczeniowa Anna Bareja w 2004 roku urodziła mu córkę Sonię, ale i to nie było w stanie zatrzymać aktora. – Na rodzinę i ojcostwo byłem niegotowy do kwadratu! Taki rozlatany imprezowicz. Zdarzało mi się nie przyjść na spotkanie z córką – opowiadał szczerze Borys.
Kiedy na jego drodze pojawiła się Justyna, nikt nie dawał temu związkowi większych szans. Tymczasem to właśnie przy niej aktor wygrał ze słabościami i wreszcie się ustatkował!
– Kiedy podjąłem decyzję, żeby coś zrobić ze swoim życiem, Justyna była przy mnie. Jestem jej bardzo wdzięczny za to, że zdecydowała się na wspólną drogę prowadzącą do zmiany. Wcześniej nie byłem na poważniejsze związki gotowy – wyznał swego czasu Szyc.
Dzisiaj wraz z ukochaną i jej córkami Franią (10 l.) i Stefcią (7 l.), przenieśli się z ukochanej Saskiej Kępy, gdzie mieszkali od trzech lat, w zupełnie nowe, przestronne miejsce. Oczywiście w domu taty swój pokój będzie mieć również dorastająca Sonia.
– Przewieźć cały nasz dobytek nie było łatwo. Nie wszystko jest jeszcze wykończone, a część rzeczy została w pudłach – napisał w internecie szczęśliwy Borys. – Justyna urządza nowe gniazdko. Następny krok to ślub!

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Borysie
Borys Szyc (ur. jako Borys Michalak[a] 4 września 1978 w Łodzi) – polski aktor teatralny i filmowy oraz piosenkarz.
Ukończył XXVI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie (2001).
Popularność zdobył rolami aresztanta Alberta w filmie Symetria, antyterrorysty-złodzieja Juliana w Vinci, policjanta „Kruszona” w serialu Oficer oraz szefa kuchni Jerzego Knappe w serialu Przepis na życie. Od 2001 roku jest aktorem warszawskiego Teatru Współczesnego.
W styczniu 2008 roku, razem z Justyną Steczkowską, nagrał singiel „Choć wieje, pada, grzmi”. 18 listopada 2009 na gali rozdania Złotych Kaczek zaśpiewał piosenkę z filmu Vabank[2]. 27 listopada roku wydał swój debiutancki album studyjny zatytułowany Feelin’ Good, który został wydany przez firmę fonograficzną EMI Music Poland. Na płycie gościnnie wystąpiły m.in.: Ewa Bem, Kasia Cerekwicka, Marysia Starosta i Justyna Steczkowska[3].
W czerwcu 2011 roku nagrał, wspólnie z Nataszą Urbańską, piosenkę „Śpiewka 1920”, promującą film 1920 Bitwa warszawska[4].
W 2008 roku prowadził program Ranking gwiazd, emitowany na kanale Polsat. Jest właścicielem warszawskiej restauracji „Akademia”, którą założył przy okazji kręcenia serialu Przepis na życie. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o ślubach
Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską przed urzędnikiem stanu cywilnego lub duchownym[1], w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia.
W niemal wszystkich społecznościach ślub jest pewnego rodzaju procedurą symboliczną, której celem jest złączenie pary młodej i nadanie jej oficjalnego statusu rodziny. Od wieków zawarcie związku małżeńskiego, uczczone ślubem i weselem było traktowane, obok narodzin dziecka i śmierci, nie tylko jako najważniejszy moment w życiu człowieka, ale również akt przyczyniający się do okazywania i utrzymywania więzi rodzinnych i społecznych. Do dnia dzisiejszego ślub jest traktowany jako szczególna ceremonia rytualna, skorelowana z systemem norm prawnych danego kraju oraz zwyczajami religijnymi. Obrzędy ślubne często mają charakter religijny, ale w większości kultur łączą się także z lokalnymi i kulturowymi tradycjami świeckimi. Akt zawarcia małżeństwa najczęściej jest podyktowany zwyczajami danej religii, ale już wesele na ogół ma charakter typowo świecki. Rytualny i symboliczny charakter ślubu podkreślają określone czynności (tzw. obrzędy), gesty, słowa, rekwizyty, których celem jest społeczne usankcjonowanie i zatwierdzenie ceremonii[5]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz