Bogusław Linda i Lidia Popiel: Kryzys w małżeństwie?


linda-popielPrzez wiele lat ich małżeństwo uchodziło za idealne. Bogusław Linda i Lidia Popiel żyli raczej z dala od blasku fleszy, unikali skandali. Ostatnio jednak spekuluje się o poważnym kryzysie w ich związku. Podobno wspólne mieszkanie i dorosła córka, Aleksandra nie są już wystarczającym spoiwem dla tej relacji.

Aktor poznał modelkę i fotograf na jednym z planów filmowych. Szybko nawiązali romans, którego owocem jest córka. Uczucie przetrwało niemal ćwierć wieku. Dopiero niedawno zaczęły się problemy.

– Lidka prosiła męża, żeby się z nią pokazał, ale on kategorycznie odmówił – powiedziała Na żywo znajoma obojga.

Zamiast towarzyszyć Lidii, wolał wybrać się na zawody jeździeckie gwiazd, mimo iż nigdy wcześniej na takowych nie bywał. Być może wynika to z ogólnej niechęci Bogusława do brylowania na salonach.

Nie wciąga mnie to. Owszem, kiedy byłem młodszy i szukałem jakiejś kobiety na towarzyszkę życia, bywałem… na łowach. Ale ponieważ nie jestem już taki sam, bywanie na salonach się skończyło – powiedział w jednym z wywiadów.

Niechęć do wspólnego pokazywania się na imprezach to tak naprawdę tylko szczegół. Najgorsze, że oboje w życiu codziennym zaczynają chodzić własnymi ścieżkami. Czyżby szykowało się rozstanie?
źródło: nocoty.pl

(Odwiedzono: 36 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *