Beyoncé Knowles i Jay-Z – czy się rozstaną?


knowles-jay-zOd lat Beyonce i Jay Z tworzą wzorowe małżeństwo i do tej pory nie było mowy o żadnych kłótniach, rozstaniach i powrotach w ich związku. Wszystkie ciężkie chwile przechodzili razem, wspierając się nawzajem. Teraz pojawiły się plotki, że słynną parę dopadł kryzys!

Magazyn „Star” poinformował, że do napiętej relacji w związku gwiazdorów przyczyniła się trasa koncertowa Beyonce. Artystka jest bardzo zajęta i nie ma czasu dla swojej rodziny. Dodatkowo Jay Z zawiódł ją, ponieważ nie chciał jej towarzyszyć podczas wielu koncertów. Za to w tym czasie spotkał się z Justinem Timberlakem.

– Powiedziała mu, że jest egoistą. Dała mu do zrozumienia, że stąpa po cienkim lodzie, a czas, który spędzają osobno jest przez nią traktowany jako separacja – powiedział znajomy gwiazdy.

Jednak informator portalu Hollywoodlife.com zapewnia, że Beyonce i Jay Z mają typowe problemy, takie jak każda inna para.

– Oni nie myślą o separacji czy rozstaniu. Myślą, co zrobić, żeby spędzać ze sobą więcej czasu – powiedział informator portalu.
źródło: gala.pl

Wideo- Wywiad Beyoncé Knowles i Jay-Z

Tagi: rozstanie, rozstali się, rozwód, separacja

(Odwiedzono: 2 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *