Benedict Cumberbatch i Sophie Hunter wzięli ślub?


cumberbatch-hunterW połowie listopada Benedict Cumberbatch dość niespodziewanie przedstawił światu swoją wieloletnią ukochaną, z którą właśnie się zaręczył, Sophie Hunter. Radosna nowina została również ogłoszona na łamach rubryki towarzyskiej londyńskiego Timesa, a Hunter zaczęła towarzyszyć aktorowi w różnych publicznych wystąpieniach.
Teraz, jak donoszą media za oceanem, Benedict i Sophie są już po ślubie. Skromna ceremonia zaplanowana została na sobotę, czyli Walentynki, w jednym z kościołów na Wyspie Wight.
Powiedzą sobie tak na oczach rodziny i najbliższych przyjaciół w Wielkiej Brytanii, w niedzielę zaś polecą do Los Angeles – zapowiadał w mijającym tygodniu People Magazine.
W poniedziałek para ma pojawić się wspólnie w programie Jimmy’ego Kimmela, co będzie dobrą okazją do wypatrywania obrączek.
Wśród zaproszonych gości znalazł się m.in. Tom Hiddleston
źródło: pudelek.pl
Biografia Benedicta
Benedict Timothy Carlton Cumberbatch (ur. 19 lipca 1976 w Londynie) – brytyjski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny oraz producent[1].
Jego najbardziej znaną rolą jest współczesne wcielenie Sherlocka Holmesa w nowej adaptacji przygód najpopularniejszego detektywa w serialu Sherlock (2010) wyprodukowanym przez stację BBC. Inne jego znane role to: rola Juliana Assange’a w filmie Piąta władza (2013), Stephena Hawkinga w dramacie Hawking wyprodukowanym przez stację BBC, Williama Pitta w filmie Głos wolności, bohatera Stephena Ezarda w miniserialu BBC Ostatni wróg (2008), Paula Marshalla w filmie Pokuta (2007), Bernarda w Małej wyspie (2009). Jest synem pary aktorów – Wandy Ventham i Timothy’ego Carltona.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Sophie
Sophie Hunter (ur ok. 1978), brytyjski reżyser teatralny i operowy i aktorka. Wyreżyserowała trasę po Ameryce Północnej w sztuce eksperymentalnej 69 ° South (2012), który udramatyzowane niemal tragiczny rejs z Antarctic Explorer Ernest Shackleton poprzez wykonawców na szczudłach manipulowania marionetki marionetka, [2] [3] produkcja Nowy Jork Benjamina Brittena opery Gwałt na Lukrecji (2011), Afryki zwiedzanie Wolfgang Amadeus Mozart Czarodziejski flet (2011) dla sztuki charytatywnej Opera Zmian i ożywienie Ghosts Henrika Ibsena w Teatrze dostępu w Nowym Jorku w 2010 roku. [4] W 2007 roku otrzymał Nagrodę Samuel Beckett do pisania i kierowanie awangardy grać Terrific Electric w Barbican Centre. [1]
Młodość i edukacja
Hunter, najstarszy z trzech, [5] dorastał w Hammersmith, Londyn [6] i Edynburg, Szkocja. [5] Jej ojciec, Karol, był wykonawczy ubezpieczeń, który później stał się profesjonalnym graczem w karty, a jej matka, Katharine, pracował jako administrator; Teraz para rozwiodła. [6] Jej dziadek jest GCB generał Sir James Michael Gow. [6] Po ukończeniu Oxford z dyplomem Neofilologii koncentruje się na francuskim i włoskim, Hunter przeniósł się do Paryża, by studiować teatr awangardowy przez dwa lata w L’École Internationale de Théâtre Jacques Lecoq. [7] Następnie przeszkoleni w Międzynarodowym Teatrze Saratoga Instytut (znany również jako siti Spółki) w Nowym Jorku.
Kariera
Hunter współzałożycielem Lacuna Theatre Company, jest dyrektorem artystycznym Boiler Room, jest zastępcą dyrektora w Teatrze Broadhurst, i służy jako reżyser i dramaturg współpracował na marionetki i produkcji lalkarskiej z firmą Phantom Limb. [8] Była reżyserem i poczęła produkcje teatralne w całej Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz w Ameryce Północnej. [9] [10] Ona wyreżyserował północnoamerykański wycieczkę sztuce eksperymentalnej 69 ° South (2012), [2] [3] Nowa produkcja Jork opery Benjamina Brittena Gwałt na Lukrecji (2011), Afryki Tour Wolfganga Amadeusza Mozarta Czarodziejski flet (2011), odrodzenia Ghosts Henrika Ibsena 2010, jak również włoska produkcja Leoša Janáčka Cunning Mała Vixen i palestyńskiego produkcja Ludwiga van Beethovena Fidelio. [4] W 2007 roku otrzymał Nagrodę Samuel Beckett na piśmie i kierowanie awangardy grać Terrific Electric w Barbican Centre. [1] Oprócz kierowania, ona również działał w filmie, telewizji i teatrze i nagrał album muzyczny francuskojęzyczny Isis projektu we współpracy z izbami songwriter Guy wydany w 2005 roku [11] [12]
Życie osobiste
W dniu 5 listopada 2014 r Times ogłosił, że Hunter i aktor Benedict Cumberbatch byli zaręczeni. Para była razem od początku 2014 roku [13] [14]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz