Ben Affleck o swojej byłej żonie


affleck-garnerBen Affleck (43 l.) bez względu na wszystko ma dobre zdanie o byłej żonie.
Aktorska para jest właśnie w trakcie rozwodu.

Choć media nieustannie spekulują, że być może do siebie wrócą, oni zdają się tym nie przejmować.

Niedawno Jennifer Garner (43 l.) zapragnęła jednak wyrzucić z siebie publicznie, co myśli na temat ostatnich wydarzeń w swoim życiu.

Gwiazda wyznała w jednym z wywiadów, że walczyli o swoją miłość, jednak ostatecznie nie udało im się uratować związku.

Odniosła się również do plotek o romansie jej męża z nianią. Wyznała, że wcale jej nie oszukał, gdyż sprawa z opiekunką miała miejsce długo po ich rozstaniu.

Teraz Affleck został zapytany co sądzi o szczerych wyznaniach byłej żony w gazecie.

W rozmowie z „New York Times” powiedział, że absolutnie nie ma do niej żalu.

Co więcej pochwalił ją za całokształt!

„Jennifer jest naprawdę świetną babką. Cały czas perfekcyjnie się ze sobą dogadujemy” – wyznał.

Inne pary powinny brać z nich przykład!
źródło: pomponik.pl

Biografia Bena

Ben Affleck, właściwie Benjamin Géza Affleck-Boldt (ur. 15 sierpnia 1972 w Berkeley) – amerykański aktor, reżyser i scenarzysta.

Aktorstwem interesował się od dzieciństwa (jego brat, Casey Affleck jest również aktorem). Najpierw były krótkie filmiki reklamowe (reklama dla firmy Burger King), potem seriale telewizyjne, jak The Voyage of the Mimi (1984), a wreszcie filmy kinowe. Na dużym ekranie zadebiutował w 1992 r. Rok później poznał niezależnego reżysera Kevina Smitha, który zaproponował mu jedną z głównych ról w filmie W pogoni za Amy. Ten film okazał się biletem do sławy dla Afflecka. Role w niezależnych filmach jak Szczury z supermarketu (1995) czy W pogoni za Amy dobrze wpływały na jego karierę filmową, która była doceniana na festiwalu filmów niezależnych Sundance. W tym czasie Affleck mieszkał w małym mieszkanku na Manhattanie razem z bratem Caseyem i długoletnim przyjacielem Mattem Damonem. Wtedy to właśnie powstał, napisany przez Bena i Matta, scenariusz do filmu Buntownik z wyboru (1997), który przyniósł mu Oscara i popularność.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Jennifer

Jennifer Anne Garner (ur. 17 kwietnia 1972 w Houston) – amerykańska aktorka i producentka.

Dwukrotnie zamężna; jej pierwszym mężem był znany z serialu Felicity aktor Scott Foley, którego poślubiła 19 października 2000 roku. Para rozwiodła się 30 marca 2003 r. Jej obecnym mężem jest Ben Affleck. Mają dwie córki – Violet Anne (ur. 1 grudnia 2005 r.) i Seraphinę Rose Elizabeth (ur. 6 stycznia 2009 r.) oraz syna Samuela Garnera Afflecka (ur. 27 lutego 2012 r.)[1].
pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 21 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *