Ben Affleck ma nową dziewczynę?


Na zdjęciu poniżej Ben z byłą żoną
affleck-garnerWygląda na to, że plotki o zejściu się Bena Afflecka (44 l.) i Jennifer Garner (44 l.) były przedwczesne…
Aktorska para ogłosiła, że się rozwodzi przeszło rok temu. Informację tę upublicznili dokładnie w 10. rocznicę swojego ślubu.
Powodem rozpadu ich małżeństwa miał być rzekomy romans Afflecka z nianią ich dzieci. Sam zainteresowany jednak do dziś nie potwierdził tych doniesień.
Co ciekawe, od kilku miesięcy media rozpisują się o zejściu się małżonków. Wedle doniesień Garner wybaczyła niewiernemu mężowi i dla dobra dzieci znów zaczęli mieszkać razem.
Wygląda jednak na to, że media nieco pospieszyły się z tymi rewelacjami. Ben bowiem ma już ponoć nową partnerkę!
Aktor został ostatnio sfotografowany z tajemniczą blondynką. Tabloidy dowiedziały się, że kobieta jest pielęgniarką i ma własną firmę, która zajmuje się pomocą uzależnionym od alkoholu i narkotyków.
źródło: pomponik.pl
Biografia Bena
Ben Affleck, właściwie Benjamin Géza Affleck-Boldt (ur. 15 sierpnia 1972 w Berkeley) – amerykański aktor, reżyser i scenarzysta.
Aktorstwem interesował się od dzieciństwa (jego brat, Casey Affleck jest również aktorem). Najpierw były krótkie filmiki reklamowe (reklama dla firmy Burger King), potem seriale telewizyjne, jak The Voyage of the Mimi (1984), a wreszcie filmy kinowe. Na dużym ekranie zadebiutował w 1992 r. Rok później poznał niezależnego reżysera Kevina Smitha, który zaproponował mu jedną z głównych ról w filmie W pogoni za Amy. Ten film okazał się biletem do sławy dla Afflecka. Role w niezależnych filmach jak Szczury z supermarketu (1995) czy W pogoni za Amy dobrze wpływały na jego karierę filmową, która była doceniana na festiwalu filmów niezależnych Sundance. W tym czasie Affleck mieszkał w małym mieszkanku na Manhattanie razem z bratem Caseyem i długoletnim przyjacielem Mattem Damonem. Wtedy to właśnie powstał, napisany przez Bena i Matta, scenariusz do filmu Buntownik z wyboru (1997), który przyniósł mu Oscara i popularność.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Jennifer
Jennifer Anne Garner (ur. 17 kwietnia 1972 w Houston) – amerykańska aktorka i producentka.
Dwukrotnie zamężna; jej pierwszym mężem był znany z serialu Felicity aktor Scott Foley, którego poślubiła 19 października 2000 roku. Para rozwiodła się 30 marca 2003 r. Jej obecnym mężem jest Ben Affleck. Mają dwie córki – Violet Anne (ur. 1 grudnia 2005 r.) i Seraphinę Rose Elizabeth (ur. 6 stycznia 2009 r.) oraz syna Samuela Garnera Afflecka (ur. 27 lutego 2012 r.)[1].
pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz