Bella Hadid i jej były chłopak wrócili do siebie?

The Weeknd przyłapany! Paparazzi zrobili zdjęcia wokaliście, jak w pośpiechu opuszcza nowojorski apartament Belli Hadid. Czy to możliwe, że autor hitu „Starboy” zdecydował się pójść w ślady Seleny Gomez i po ostatnim rozstaniu wrócić do swojej byłej dziewczyny?
Hadid i jej były chłopak The Weeknd wrócili do siebie? Plotki na temat tego, że wokalista po rozstaniu z Gomez pragnie powrócić do swojej byłej dziewczyny krążyły już od jakiegoś czasu, ale zwolennicy tej teorii w końcu otrzymali jakiś poważny argument przemawiający za tym, że to może być prawda. Do sieci trafiły właśnie zdjęcia amerykańskich paparazzi, na których widać, jak 27-letni autor hitów „I Feel It Coming”, „The Hills” i „Starboy” w pośpiechu opuszcza mieszkanie słynnej modelki w Nowym Jorku i wsiada do czekającego na niego pod domem samochodu. Abel Tesfaye ewidentnie nie chciał, żeby ktokolwiek go zobaczył… Czy to oznacza, że Bella i jej były chłopak The Weeknd trzymają w tajemnicy, że znów są razem? Trzeba przyznać, że taki obrót spraw byłby naprawdę ironiczny, biorąc pod uwagę fakt, że ostatnio głośno mówiło się o tym, że z kolei Selena wróciła do Justina Biebera.
The Weeknd i Hadid zerwali ze sobą w listopadzie 2016 roku. W lutym, gdy wyszedł na jaw romans The Weeknda z Gomez, 21-letnia modelka wyznała:

Zawsze będę go szanować i zawsze będę go kochać. Czasami masz ochotę się smucić lub znosić to w jakiś inny sposób, ale koniec końców nie chcesz palić mostów, których zbudowanie zajęło ci tak wiele czasu.

Od tamtego czasu przestali nawet nawzajem obserwować swoje profile na Instagramie. Jak widać, drogi tych dwojga po niecałym roku znów się zeszły… Myślicie, że Abel i Bella rzeczywiście wrócili do siebie na dobre?
źródło: gala.pl
Biografia Belli
Isabella Khair Hadid (/ hədiːd /; ur. 9 października 1996 r.) [4] to amerykańska modelka, sygnowana przez IMG Models w 2014 r. W grudniu 2016 r. branża uznała ją za „Modela Roku” na Model.com Model of the Year 2016 Awards.
Isabella urodziła się i wychowała w Los Angeles, w Kalifornii [6], w nieruchomości deweloperskiej Mohamed Hadida [7] [8] i byłej modelki Yolandzie Hadid. Jej matka jest Amerykanką pochodzenia holenderskiego, a jej ojciec jest Palestyńczykiem. [9] Isabella ma dwoje rodzeństwa, starszą siostrę Gigi, która jest także modelką, i młodszego brata, Anwara. Ma dwie starsze przyrodnie siostry, Marielle i Alana, ze strony ojca. [10]
Hadid i jej rodzeństwo wychowywali się na ranczo w Santa Barbara w Kalifornii przez dziesięć lat [11]. Jako nastolatka Bella była jeźdźcem i marzyła o uczestnictwie w Igrzyskach Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro, ale musiała zrezygnować z rywalizacji w 2013 roku z powodu choroby.
Jesienią 2014 roku Hadid przeprowadziła się do Nowego Jorku i zaczęła studiować fotografię w Parsons School of Design, podpisując kontrakt z IMG. Potem porzuciła szkołę ze względu na sukcesy w karierze modelki, ale wyraziła zainteresowanie powrotem do szkoły, aby wziąć udział w Fashion Photography jako kariera po ukończeniu modelingu. [17] Bella wyraziła także zainteresowanie aktorstwem [18].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Abla
The Weeknd, właściwie Abel Makkonen Tesfaye[1] (ur. 16 lutego 1990 w Scarborough[1]) – kanadyjski piosenkarz, raper, autor tekstów i piosenek, a także producent muzyczny. Zadebiutował w 2010 roku szeregiem utworów, które opublikował anonimowo w serwisie YouTube. Rok później ukazały się trzy mixtape’y The Weeknda – House of Balloons, Thursday i Echoes of Silence, które przysporzyły mu uznania wśród krytyków muzycznych[2][3][4]. Rok później do sprzedaży trafiła kompilacja nagrań piosenkarza, zatytułowana Trilogy, wyróżniona następnie platynową płytą w USA[5][6]. Wydawnictwo ukazało się nakładem należącej do muzyka wytwórni XO w kooperacji z Republic Records[6]. Jesienią 2013 roku został wydany pierwszy album solowy piosenkarza pt. Kiss Land[7].
Późniejszy rozgłos przyniosły mu piosenki „Love Me Harder” w duecie z Arianą Grande oraz autorski „Earned It” – promujący amerykański dramat erotyczny Pięćdziesiąt twarzy Greya z 2015 roku na podstawie bestsellerowej powieści pod tym samym tytułem autorstwa brytyjskiej pisarki E.L. James.
W 2017 roku został pierwszym artystą, którego dwa albumy mają po 2 miliardy odsłuchań w serwisie streamingowym Spotify.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz