Beata Tadla wyjawiła kim jest jej chłopak?


Beata Tadla (43 l.) od jakiegoś czasu jest szczęśliwa u boku nowego chłopaka. Do tej pory dziennikarka nie chciała wyjawić, kim jest jej ukochany. Teraz wygląda, że już wszystko jest jasne!

Wygląda na to, że Jarosław Kret (54 l.), z którym prezenterka była związana w latach 2013-2018, stracił szansę na odzyskanie Beaty. Ona już dawno otarła po nim łzy i za to, w jaki sposób ją zostawił, nie chce go znać. W dodatku jakiś czas temu w jej życiu pojawił się ktoś nowy.

Na początku gwiazda nie zdradzała, kto to taki. Jedynie z jej wpisów w mediach społecznościowych, można było wywnioskować, że jest z tym mężczyzną bardzo szczęśliwa. Fakt, Beata aż cała promienieje i wygląda na to, że wrócił jej apetyt na życie.

Paparazzi przyłapali zakochaną parę, jak nie szczędzili sobie czułości podczas randki, jednak dopiero teraz Tadla zdecydowała się ujawnić sama swojego wybranka. Najpierw pochwaliła się zdjęciem z romantycznej kolacji, a następnie napisała:

„Kończę dzień cała w skowronkach. Gdy człowiek szczęśliwy, to ma chęć dzielić się szczęściem. I już! Dziękuję, że jesteś!”

Co ważne, dziennikarka oznaczyła we wpisie profil, najprawdopodobniej swojego chłopaka! Profil należy do biznesmena, którego w mediach społecznościowych obserwuje 16 tysięcy internautów.

Widać, że oboje są szczęśliwi i zakochani! Ciekawe tylko, co na to Kret, który ponoć jeszcze do niedawna starał się ponownie zdobyć serce Tadli.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Beacie

Beata Edyta Tadla (ur. 14 czerwca 1975 w Legnicy) – polska dziennikarka radiowa i telewizyjna oraz prezenterka telewizyjna.

Jest abiturientką I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy[1]. Ukończyła studia na kierunku „kulturoznawstwo i zarządzanie instytucjami kultury” na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu[1], a następnie studia podyplomowe w zakresie „kształcenia głosu i mowy” na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie[2].

Od 1991 związana była z radiem: początkowo z Radiem Legnica, potem warszawskim Radiem Eska, Super FM i Radiem Plus[1].

Współpracowała z TV Puls[3], TVP[3] i TVN Style (od sierpnia 2004)[4], gdzie była gospodynią magazynu Klub młodej mamy[5] (do 2006). Od 13 października 2005 do 27 kwietnia 2012 związana była z TVN24[4], gdzie prowadziła: serwisy informacyjne, Magazyn 24 godziny, Fakty po Faktach i Fakty po południu. Od 6 października 2007 do 22 kwietnia 2012 w duecie z Piotrem Marciniakiem prowadziła weekendowe wydania Faktów w TVN[4]. Od 6 listopada 2012 do 3 stycznia 2016 była gospodynią głównego wydania Wiadomości TVP1[6][7]. Od września 2013 do stycznia 2016 prowadziła w TVP Info program Dziś wieczorem, nadawany po głównym wydaniu Wiadomości. Od grudnia 2012 do czerwca 2013 prowadziła poniedziałkowe wydania porannego programu TVP1 Kawa czy herbata?. Od 9 listopada 2016 współprowadzi serwis informacyjny Nowa TV – 24 godziny[8]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 32 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *