Beata Tadla i Radosław Kietliński: rozwód w styczniu


Zobacz artykuł Beata Tadla i Radosław Kietliński rozwiedli się
tadla-kietlinskiPoczątek roku zapowiada się bardzo szczęśliwie dla Beaty Tadli. Dziennikarka dogadała się z mężem Radosławem Kietlińskim i wszystko wskazuje na to, że w styczniu otrzyma rozwód.

Para przez długi czas nie mogła dojść do porozumienia w sprawie podziału majątku i opieki na synem.

Teraz, gdy w końcu ustalili warunki rozstania, Tadla może zacząć myśleć o ślubie z obecnym partnerem Jarosławem Kretem.

Beata i Radosław poznali się w 1996 roku w Radiu Eska, gdzie oboje pracowali. Pobrali się kilka lat później, gdy na świecie był już ich syn.

Uchodzili za zgodne i dobre małżeństwo. Problemy zaczęły się w zeszłym roku. Para podjęła decyzję o rozstaniu, ale nie spieszyła się do rozwodu.

Wszystko zmieniło się, kiedy Beata zaczęła pracować w TVP i poznała Jarosława Kreta.

Miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba, a oni nie starali się przed nią bronić. Mimo iż Beata nadal była żoną Radosława, przyjęła oświadczyny Jarka.

To spowodowało, że Kietliński nie chciał ugodowego rozstania i złożył w sądzie pozew o rozwód z orzeczeniem o winie.

Chciał walczyć z Beatą o dom, alimenty i opiekę nad synem. Trudno powiedzieć, czemu nagle zmienił zdanie, ale znajomi Tadli są przekonani, że dziennikarka bez problemu otrzyma rozwód na pierwszej rozprawie, która odbędzie się w styczniu.

To dorośli ludzie, którzy zamierzają się rozejść w zgodzie – powiedziała Party przyjaciółka Beaty.

Kietliński i Tadla zdecydowali, że nie ma sensu kłócić się o opiekę nad nastoletnim synem. Wstępnie ustalili, że chłopiec zostanie z mamą, a w weekendy będzie odwiedzał tatę.

Jasiek jest już na tyle duży, że sam zdecyduje, z kim chce zostać – wyznała znajoma Beaty.

W styczniu już nic nie będzie stało na przeszkodzie, by Beata wyszła za mąż za Jarka. Podobno para nie chce czekać z tą decyzją.
źródło: nocoty.pl
Tagi: rozwodzą, rozwodzi się

Biografia Beaty

Beata Tadla (ur. 14 czerwca 1975 w Legnicy) – polska dziennikarka radiowa, następnie telewizyjna.
Jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy[1]. Ukończyła Kulturoznawstwo i Zarządzanie Instytucjami Kultury na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu[1].

Od 1991 związana była z radiem[1]: początkowo z Radiem Legnica[1], potem warszawskim Radiem Eska[1], następnie Super FM[1], i Radiem Plus[1]. Współpracowała z TV Puls[2], TVP[2] i TVN Style (od sierpnia 2004)[3], gdzie była gospodynią magazynu Klub młodej mamy[4] (do 2006). Od 13 października 2005 do 27 kwietnia 2012 związana była z TVN24[3], gdzie prowadziła: serwisy informacyjne, Magazyn 24 godziny, Fakty po Faktach i Fakty po południu. Od 6 października 2007 do 22 kwietnia 2012 w duecie z Piotrem Marciniakiem prowadziła weekendowe wydania Faktów w TVN[3].

Od 6 listopada 2012 jest gospodynią głównego wydania Wiadomości TVP1[5]. Od września 2013 prowadzi w TVP Info program Dziś wieczorem nadawany po głównym wydaniu Wiadomości.

Od grudnia 2012 do czerwca 2013 prowadziła poniedziałkowe wydania porannego programu TVP1 – Kawa czy herbata?.

31 marca 2012 wystąpiła na deskach Teatru Syrena w premierowym spektaklu Trójka do potęgi (reż. Wojciech Malajkat)[1][6].

Jest autorką książek Pokolenie ’89 czyli dzieci PRL-u w wolnej Polsce[1] (2009), Kto pyta nie błądzi – rozmowy wielkich i niewielkich[1] (2010) i Niedziela bez Teleranka[1] (2011).

Beata Tadla była dwukrotnie zamężna. Drugim mężem jest obecny szef informacji kanału Polsat News Radosław Kietliński. Mają syna Jana[1]. Obecnie związana jest z prezenterem pogody Jarosławem Kretem[7].

Nagrody i wyróżnienia
W 2009 zajęła trzecie miejsce w plebiscycie Mistrz Mowy Polskiej 2009 w kategorii Vox Populi. W 2010 otrzymała w tym samym plebiscycie tytuł Mistrza Mowy Polskiej[2].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Radosława

Radosław Kietliński (ur. 1974) – dziennikarz radiowy i telewizyjny.
Maturę zrobił w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Warszawie Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę dziennikarską zaczynał w Polskim Radiu. Pracował między innymi w IAR, Radiu Eska (Newsroom Super FM) i Radiu Wawa. Od grudnia 2000 do marca 2007 pracował jako reporter Informacji, a potem Wydarzeń w Polsacie. Od 2008 roku Szef Informacji Polsat News. Od 15 października 2013 jest też redaktorem naczelnym i dyrektorem programowym Radia PiN. Jest współautorem reportażu „Śmierć na Dubrowce” nagrodzonego wyróżnieniem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w kategorii publicystyka międzynarodowa. Za film dokumentalny Talibowie – druga strona wojny otrzymał nagrodę Grand Press.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 63 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *