Beata Pawlikowska ma nowego partnera


Beata Pawlikowska to jedna z ulubionych polskich podróżniczek. Na Facebooku obserwuje ją prawie 300 tysięcy użytkowników, którzy aktywnie „wirtualnie” uczestniczą w życiu pisarki. Pawlikowska od jakiegoś czasu pisze książki, jak czuć się spełnioną w życiu. Dziś okazuje się, że gwiazda nie idzie przez nie sama.
Od 1994 roku Beata związana była z Wojciechem Cejrowskim, również podróżnikiem. Parę połączyła wspólna pasja. Zakochani byli razem przez prawie 13 lat. Niestety rozstali się. Podróżniczka po latach wyznała „Gali”, jak wyglądało ich małżeństwo.
Na początku wydawało się, że dużo nas łączy (…) To jest kwestia uczciwości. Kiedy jesteś z kimś tylko dlatego, że czujesz, że nie masz innego wyjścia, to na pewno nie jest dobra miłość (…) Uświadomiłam sobie, że nie jesteśmy przyjaciółmi, nie szanujemy się. Miotamy się między niechęcią, miłością, poczuciem winy i obowiązku. Raz się kochamy, potem trzaskamy drzwiami. To nie jest dobra miłość. To jest rodzaj niewoli. Uczciwie było przyznać się do tego i odejść.
Jak się później okazało ich małżeństwo w świetle prawa tak naprawdę nie istniało. Wszystko za sprawą wniosku, który nie został przekazany do urzędu stanu cywilnego. Dziś okazuje się, że Pawlikowska znów jest zakochana. Kim jest jej wybranek?
Nowym partnerem Beaty jest znany i szanowany prawnik z Nowego Jorku, Danny. Para poznała się oczywiście podczas jednej z podróży.
„Wsiadłam do samochodu i chwilę później , do tego samego samochodu wsiadł chłopak. Zaczęliśmy rozmawiać i okazało się, że też podróżuje sam. Fotografuje, jest prawnikiem (…). Gdy skończyła się całodzienna wyprawa do miasta Majów, on zapytał czy napilibyśmy się razem kawy. I piliśmy tę kawę przez kilka godzin i naprawdę trudno było się rozstać – wyznała podróżniczka.
Pawlikowska wreszcie odnalazła miłość u boku nowego partnera! Czy zdecydują się na ślub? Jak na razie nie wiadomo, patrząc jednak na zdjęcia podróżniczki nie mamy wątpliwości, że jest szczęśliwa.
źródło: gala.pl
tagi: nowy chłopak, mąż Cejrowski
Biografia Beaty
Beata Pawlikowska (ur. 11 czerwca 1965 w Koszalinie) – polska podróżniczka, pisarka, dziennikarka, tłumaczka, fotografka, ilustratorka książek.
W 1990 rozpoczęła pracę w Radiu Koszalin, gdzie początkowo prowadziła radiowy kurs języka angielskiego, a następnie – po przeniesieniu do Redakcji Muzycznej – własną audycję muzyczną. W 1992 r. wyjechała do Londynu, skąd przez dziewięć miesięcy nadawała korespondencje muzyczne do audycji „Tam-Tam” dla Programu III Polskiego Radia. W 1993 po powrocie do kraju rozpoczęła pracę w Radiu Kolor, prowadząc własne audycje oraz – razem z Grzegorzem Wasowskim – „Listę hitów dla emerytów”. W 1994 prowadziła program muzyczny „Be-bop-a-lula” w TVP1. W 1995 wróciła do pracy w Programie III PR, gdzie kontynuowała program prowadzony razem z Grzegorzem Wasowskim pod zmienionym tytułem „Lista przebojów dla oldboyów”. Prowadziła też audycję „Internoc”. W latach 1995–1998, jako druh zastępowy poprowadziła 7 wydań Listy Przebojów Programu Trzeciego. W kwietniu 1999 rozpoczęła współpracę z Radiem Zet, gdzie do września 2004 roku prowadziła audycję poświęconą podróżom pod tytułem „Świat według blondynki”. Od października 2004 na antenie Programu I PR prowadziła program „Świat według Beaty Pawlikowskiej”, jednak w grudniu 2005 powróciła do Radia Zet z audycją „Świat według blondynki”, którą prowadziła do 20 marca 2016. W 2002 była za nią nominowana do nagrody Grand Press. W 2003 r. zajęła I miejsce w dwóch kategoriach plebiscytu Media FM.net: osobowość radiowa „Zdobywcy Eteru 2003” oraz „Perełki radiowe”. Od 2 października 2016 roku prowadzi program „Blondynka w samo południe” w radiu Open.fm.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz