Beata Pawlikowska i Danny Murdock będą mieli sto ślubów?


Beata Pawlikowska (55 l.) ma ciekawe plany związane z zamążpójściem…

Dziennikarka, pisarka i podróżniczka jest w szczęśliwym związku z amerykańskim prawnikiem Danem Murdockiem (48 l.).

Około pół roku temu para zaręczyła się. Jak się okazuje, pandemia koronawirusa, która zdaje się nie mieć końca, wcale nie sprawiła, że Beata i jej ukochany zaprzestali myśleć o ślubie.

Wręcz przeciwnie! Dziennikarka ma już konkretne plany i to nie byle jakie!

W rozmowie z „Twoim Imperium” wyjawiła, że chcą pobrać się… wielokrotnie!

„Zamierzamy brać ślub w każdym kraju, do którego razem pojedziemy, według miejscowych tradycji” – wyznała, po czym zdradziła szczegóły.

„Po hawajsku przy dźwiękach ukulele nad Oceanem Spokojnym, po chińsku w czerwonej sukni, po amerykańsku w Las Vegas, po afrykańsku w Ghanie, gdzie trzeba przeskoczyć przez miotłę. Myślę więc, że będzie sto ślubów” – powiedziała.

O polskim tradycyjnym weselu nie wspomniała jednak ani słowem.

Myślicie, że mówiła poważnie?


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Beacie

Beata Pawlikowska (ur. 11 czerwca 1965 w Koszalinie) – polska podróżniczka, pisarka, dziennikarka, tłumaczka, fotografka, ilustratorka książek.

W 1990 rozpoczęła pracę w Radiu Koszalin, gdzie początkowo prowadziła radiowy kurs języka angielskiego, a następnie – po przeniesieniu do Redakcji Muzycznej – własną audycję muzyczną.

W 1992 wyjechała do Londynu, skąd przez dziewięć miesięcy nadawała korespondencje muzyczne do audycji „Tam-Tam” dla Programu III Polskiego Radia. W 1993 po powrocie do kraju rozpoczęła pracę w Radiu Kolor, prowadząc własne audycje oraz – razem z Grzegorzem Wasowskim – „Listę hitów dla emerytów”.

W 1994 prowadziła program muzyczny „Be-bop-a-lula” w TVP1.

W 1995 wróciła do pracy w Programie III PR, gdzie kontynuowała program prowadzony razem z Grzegorzem Wasowskim pod zmienionym tytułem „Lista przebojów dla oldboyów”. Prowadziła też audycję „Internoc”. W latach 1995–1998, jako druh zastępowy poprowadziła siedem wydań Listy Przebojów Programu Trzeciego.

W kwietniu 1999 rozpoczęła współpracę z Radiem Zet, gdzie do września 2004 roku prowadziła audycję poświęconą podróżom pod tytułem „Świat według blondynki”. Od października 2004 na antenie Programu I PR prowadziła program „Świat według Beaty Pawlikowskiej”, jednak w grudniu 2005 powróciła do Radia Zet z audycją „Świat według blondynki”, którą prowadziła do 20 marca 2016. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 233 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *