Beata Kozidrak: były partner będzie u niej na świętach?


kozidrak-pietrasBeata Kozidrak (56 l.) i Andrzej Pietras (62 l.) od niedawna nie są już małżeństwem, ale okazuje się, że najprawdopodobniej nadal utrzymują ze sobą dobre relacje. Najpierw mieli razem wyjechać do Hiszpanii, a teraz ponoć… być może razem spędzą święta.
Gdy na jaw wyszło, że Kozidrak i jej mąż postanowili się rozstać, aż trudno było w to uwierzyć. Sprawiali wrażenie zgodnej i szczęśliwej pary, byli ze sobą wiele lat i można było sądzić, że rozumieją się doskonale. Coś jednak było nie tak.
Do sieci trafiły fotki Pietrasa w towarzystwie tajemniczej brunetki. Mężczyzna zaprzeczał, że po tym, jak rozeszły się jego drogi z żoną, związał się z kimś innym. Mniej więcej w tym samym czasie w mediach pojawiła się plotka, że z kolei Beata znów jest zakochana. Nie wiadomo, ile w tym prawdy, ale pewnym jest jedno – do tej pory paparazzi nie przyłapali wokalistki z rzekomym nowym ukochanym.
Po rozwodzie Beata w jednym z wywiadów opowiedziała o rozpadzie małżeństwa. Zarzekała się, że nie doświadczyła zdrady, a z byłym już mężem była wcześniej od dwóch lat w separacji. Teraz jest szczęśliwa i spełnia się zawodowo.
Niedawno w „Na Żywo” można było wyczytać, że w relacjach między małżonkami nastąpił zwrot akcji. Beata i Andrzej mieli razem pojechać na wakacje do swojej willi w Hiszpanii. „Wyjechali, bo dzięki temu mogli porozmawiać spokojnie, bez obaw, że ktoś ich zobaczy” -wyjawiał informator tygodnika.
Natomiast „Fakt” utrzymuje, że Kozidrak postanowiła pójść o krok dalej i… zaprosiła byłego męża na święta! Miała stwierdzić, że to najwyższa pora, aby zapomnieć o niesnaskach, a okres świąt to najlepszy na to czas.
„Beata zaproponowała Andrzejowi, by spędził z nią i córkami święta. Według niej dziewczynom będzie bardzo miło, jeśli cała rodzina zasiądzie przy jednym stole” – relacjonuje źródło tabloidu.
źródło: pomponik.pl
Biografia Beaty
Beata Elżbieta Kozidrak (ur. 4 maja 1960 w Lublinie[1]) – polska piosenkarka, wokalistka zespołu Bajm, operująca ponad czterooktawową skalą głosu podczas śpiewu potrafi osiągnąć rejestr gwizdkowy[2], autorka tekstów. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV[3].
Urodziła się jako najmłodsze z trojga dzieci. Matka prowadziła dom, a ojciec przedsiębiorstwo budowlane. W szkole podstawowej uczyła się gry na skrzypcach. Ponadto przez sześć lat uczęszczała na zajęcia ogniska baletowego, po czym dostała propozycję kontynuowania nauki w Warszawie, na co zgody nie wyrazili rodzice. W liceum zaczęła trenować szermierkę i gimnastykę artystyczną, ale porzuciła je dla śpiewania.
Na scenie debiutowała, śpiewając w chórze szkolnym oraz zespołach działających przy III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej w Lublinie, do którego uczęszczała. W szkole tej najbujniej kwitło życie kulturalne Lublina, istniało wiele kabaretów i grup muzycznych. Wspólnie z bratem Jarosławem, wokalistą i gitarzystą, zaczęła wówczas występować w lokalnych domach kultury i klubach studenckich. Po poszerzeniu składu o przyszłego męża – wokalistę Andrzeja Pietrasa oraz o gitarzystę Marka Winiarskiego, na początku 1978 powstał zespół Bajm, grający wtedy akustyczną muzykę, w nurcie piosenki turystyczno-harcerskiej. Stopniowo poszerzano skład oraz instrumentarium zespołu. Po kilku wygranych lokalnych przeglądach Bajm wystąpił na konkursie debiutantów Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu, który rozpoczął ogólnokrajową karierę zespołu.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz