Bartosz Kurek i Anna Grejman się zaręczyli


Co za wiadomość! Bartosz Kurek (30 l.) powiadomił wszystkich, że oświadczył się ukochanej, a ta przyjęła pierścionek zaręczynowy. Od teraz on i Anna Grejman (25 l.) są już narzeczonymi i szykują się do ślubu!
Mimo że ten rok jeszcze się nie skończył, Kurek z pewnością może zaliczyć go do udanych. Wraz z reprezentacją Polski zdobył złoty medal Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. A to nie wszystko! Został wybrany najlepszym siatkarzem zawodów oraz najlepszym siatkarzem Europy 2018.
Do sukcesów w sporcie dochodzi także udane życie prywatne. Bartosz związany jest z siatkarką Anną Grejman. Zawsze może liczyć na jej wsparcie. Po wygranych mistrzostwach ukochana w internecie dała wyraz swojej radości.
„Dumna! Bartozy! Najlepszy na świecie! Udowodniłeś wszystkim!!! I zasłużyłeś jak nikt! Od dzisiaj myję gary do końca życia Mistrzu. Brawo drużyna, jesteście Turbokozakami” – napisała.
Teraz okazuje się, że Kurek i Grejman szykują się do ślubu! Na swoim profilu na Instagramie sportowiec poinformował, że oświadczył się, a ukochana powiedziała „tak”. Dołączył także zdjęcie.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Bartoszu
Bartosz Kamil Kurek (ur. 29 sierpnia 1988 w Wałbrzychu[2][4]) – polski siatkarz grający na pozycji atakującego i przyjmującego. Reprezentant Polski od 2007 roku (Mistrz Europy 2009 i olimpijczyk z Londynu oraz z Rio de Janeiro). Złoty medalista z Mistrzostw Świata 2018, a także MVP tego turnieju.
Syn byłego siatkarza Adama Kurka. Urodził się w Wałbrzychu, ale dorastał w Nysie, gdzie jego ojciec w połowie lat 90. odnosił sukcesy z miejscową Stalą[5]. Pierwszy kontakt z siatkówką miał w wieku 8 lat, ale oprócz siatkówki w młodości trenował również koszykówkę. W czwartej klasie szkoły podstawowej przeniósł się do klasy o profilu siatkarskim. Ma młodszego brata – Jakuba.
Jego partnerką jest przyjmująca reprezentacji Polski Anna Grejman[6]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Ani
Anna Grejman (ur. 8 czerwca 1993 w Szczecinie) – polska siatkarka, grająca na pozycji przyjmującej, reprezentantka Polski. Od sezonu 2018/2019 występuje w drużynie Chemika Police. Była reprezentantka Polski juniorek[3].
W 2013 roku otrzymała powołanie do szerokiej kadry reprezentacji Polski, prowadzonej przez Piotra Makowskiego[4][5].
Pod koniec czerwca 2013 roku zadebiutowała w kadrze Polski seniorek w spotkaniu przeciwko Kubie podczas turnieju o Puchar Borysa Jelcyna[6]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz