Bartek Kasprzykowski: jego partnerka urodziła


Kilka dni temu Tamara Arciuch (41 l.) i Bartek Kasprzykowski (39 l.) poinformowali media, że zostali rodzicami. Aktorska para wciąż zastanawia się, jakie imię jej nadać. Ponoć wahają się pomiędzy dwoma: Magdaleną albo Nadią.

Kilka dni temu mała opuściła już szpital położniczy. Po Tamarę i córkę przyjechał oczywiście Bartek, który z dumą niósł małą w nosidełku. Para nie była raczej zadowolona z obecności paparazzi przed szpitalem, co można wnioskować po ich minach. Mówi się też, że Arciuch nie zamierza zbyt długo siedzieć w domu. „Aktorka chce jak najszybciej dojść do formy po porodzie, gdyż już po Nowym Roku zamierza wrócić do pracy” – donosiło „Życie na Gorąco”.
źródło: pomponik.pl

Biografia Bartka

Bartłomiej Kasprzykowski (ur. 19 maja 1977 w Szczecinie) – polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, również lektor telewizyjny.

W latach 2001–2008 był aktorem Teatru im. Słowackiego w Krakowie. Współpracuje obecnie z teatrem In Vitro w Lublinie. Dzięki spektaklowi Kamienie w kieszeniach w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego zdobył Grand Prix Festiwalu „Kontrapunkt” w Szczecinie w 2007 i Grand Prix Festiwalu Wiosna Teatralna w Bielsku-Białej.

W Magdzie M. grał Wojtka – nieśmiałego prawnika. W Halo Hans! wcielał się w tytułową postać przystojnego agenta-amanta. Z kolei w Teraz albo nigdy! występował jako cyniczny pracoholik, zdradzający żonę. Podobną rolę gra też w Przyjaciółkach. Na ekranie pojawiał się jeszcze w wielu innych rolach, takich jak: ksiądz (Ranczo), konfident (Czas honoru) czy otoczony rodziną dziennikarz sportowy (Wszyscy kochają Romana).

Od 8 marca 2009 do 17 maja 2009 brał udział w dziewiątej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami. Jego taneczną partnerką była Blanka Winiarska. Ostatecznie para dotarła do finału, gdzie zajęli drugie miejsce, przegrywając z Dorotą Gardias i Andrejem Mosejcukiem.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Tamary

Tamara Arciuch (ur. 24 marca 1975 w Skierniewicach) – polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna.

Pierwszą ważną rolą serialową Tamary Arciuch była rola Moniki Rozdrażewskiej w serialu Adam i Ewa. Rola ta spowodowała, że później kojarzono ją najczęściej z negatywną postacią – nerwową, czasem nieobliczalną kobietą. Sławę przyniosła jej rola Karoliny Łapińskiej w serialu Niania (2005–2009). W 2008 grała „Piękną Nieznajomą” w serialu Halo Hans!, gdzie poznała swojego przyszłego partnera, Bartłomieja Kasprzykowskiego. Od 2010 wciela się w Annę Gruszyńską, siostrę Hanki Mostowiak w serialu M jak miłość.

Była uczestniczką siódmej edycji programu Taniec z gwiazdami, emitowanego w telewizji Polsat. Jej partnerem tanecznym był Łukasz Czarnecki. Para odpadła w 12. odcinku, zajmując 3. miejsce.

W pierwszym odcinku piątej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, wcieliła się w rolę Nicole Kidman i w duecie z Bartłomiejem Kasprzykowskim (w roli Robbie’ego Williamsa) wykonała utwór Somethin’ Stupid[2].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 63 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *