Barbara Kurdej-Szatan i jej partner bawią się na wakacjach ze Sławomirem i Kajrą


kurdej-szatan-rafalBarbara Kurdej- Szatan (33 l.) z mężem Rafałem Szatanem (30 l.) właśnie wypoczywają na wyczekanych rajskich wakacjach, na Malediwach. Okazało się, że na tym końcu świata spotkali inną gwiazdę… Sławomira (35 l.) z żoną Magdą 'Kajrą’ Kajrowicz (34 l.)!
Aktorka czekała na ten urlop jak na zbawienie. Wielokrotnie w udzielanych wywiadach podkreślała, że mają z partnerem dla siebie bardzo mało czasu, oboje dużo pracują i nie mogą już doczekać się upragnionych, rodzinnych wakacji.
W końcu stało się, Basia, Rafał i ich 6-letnia córka Hania wybrali się na Malediwy, skąd celebrytka pochwaliła się pięknymi zdjęciami. Jednak jedno z nich bardziej przykuło uwagę obserwujących, niż pozostałe opublikowane przez gwiazdę na jej profilu w mediach społecznościowych.
Okazało się, że na wyspie, na której przebywają spotkali gwiazdę rock-polo – Sławomira i jego żonę 'Kajrę’. Ponoć pary nie wiedziały, że zaplanowały wypoczynek w tym samym czasie i to w tym samym miejscu!
Niecodzienne spotkanie oczywiście uwiecznili na zdjęciu, którym pochwaliła się oczywiście Barbara.
„To dopiero jest hit !!! Spotkanie roku! Z Zakopca nam zwiali, to na końcu świata pod palemką świętowaliśmy” – napisała Kurdej-Szatan, która była równie zdziwiona tym spotkaniem, co jej fani.źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Basi
Barbara Kurdej-Szatan (ur. 22 sierpnia 1985 w Opolu) – polska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, wokalistka i prezenterka telewizyjna. Laureatka trzech Telekamer (2015, 2016, 2017) dla najlepszej aktorki oraz Złotej Telekamery (2018).
W 2009 ukończyła PWST w Krakowie[1]. W latach 2008–2010 była aktorką Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu[2]. Od 2010 występuje w Teatrze 6. piętro, a od 2015 jest aktorką Krakowskiego Teatru Variété.
Wraz z zespołem Soul City wzięła udział w drugiej edycji programu rozrywkowego X Factor. Od 2013 występuje w roli konsultantki ds. sprzedaży w serii spotów reklamowych „Gwiazdy przeszły do Play” z udziałem celebrytów.
W czerwcu 2014 była współprowadzącą 51. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. W tym samym roku zagrała główną rolę w komedii romantycznej Dzień dobry, kocham cię!, do którego nagrała również utwór o tym samym tytule, w duecie z raperem Liberem. Od 2014 wciela się w rolę Joanny Chodakowskiej (wcześniej Tarnowskiej) w serialu TVP2 M jak miłość. Zagrała także w filmach Wkręceni 2, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach i Narzeczony na niby. Od 10 września 2017 wciela się w postać Marii Biernackiej w serialu W rytmie serca, emitowanego w telewizji Polsat. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Sławomirze
Sławomir Paweł Zapała (ur. 19 marca 1983 w Krakowie[1]) – polski aktor, showman, piosenkarz, konferansjer i prezenter telewizyjny. W 2006 ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie[1][2]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz