Bachleda-Curuś i Woźniak-Starak rozstali się?


bachleda-curus-wozniak-starakAlicja Bachleda-Curuś nie ma ostatnio szczęścia w związkach. Nie dość, że jej były partner, Sebastian Karpiel-Bułecka spotyka się z byłą dziewczyną jej brata, Pauliną Krupińską, to okazuje się, że aktorka właśnie rozstała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Para wróciła do siebie po dziesięciu latach, ale nie udało jej się wskrzesić dawnych uczuć.

Aktorka i producent byli razem przez dwa lata. Ich rozstanie w 2005 roku miało związek z wyprowadzką Bachledy-Curuś do USA. W minione wakacje para postanowiła jednak spróbować jeszcze raz stworzyć stałą relację.

W wakacje próbowali odnowić uczucie, które ich łączyło. Jednak po jakimś czasie stwierdzili, że wolą zostać przyjaciółmi. Dlatego już męczą ich plotki o tym, że mają romans – powiedział Party znajomy Staraka.

Na Festiwalu Filmowym w Gdyni Alicja i Piotr spędzali ze sobą mnóstwo czasu. Bachleda-Curuś świetnie czuła się również w towarzystwie rodziny Staraków. Okazuje się jednak, że to nic więcej jak tylko poprawne, przyjacielskie stosunki.

Starak nie jest zadowolony ze spekulacji o związku z Bachledą-Curuś, bo od pewnego czasu ma już podobno nową dziewczynę. To podobno popularna gwiazda stacji TVN.
źródło: nocoty.pl

(Odwiedzono: 34 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *