Bachleda-Curuś chce wyjść za mąż


Alicja Bachleda-CurusAlicja Bachleda-Curuś (32 l.) kiedyś nie marzyła o białej sukni. Dziś nie miałaby nic przeciwko ślubowi…
Aktorka dotąd nie miała szczęścia w miłości. Jej poprzednie związki, m.in. z obecnym narzeczonym Agnieszki Szulim, milionerem Piotrem Woźniakiem-Starakiem, czy hollywoodzkim gwiazdorem Colinem Farrellem, z którym doczekała się syna, nie trwały zbyt długo.

Od czasu rozstania z ojcem swojego dziecka nie była widywana z żadnym mężczyzną. Wprawdzie media jakiś czas temu spekulowały, że związała się z Sebastianem Karpielem-Bułecką, jednak żadne z nich nie potwierdziło tych rewelacji.

Wygląda na to, że Alicja Bachleda-Curuś ma już dość bycia singielką. W rozmowie z „Twoim Imperium” zdradziła, że chętnie zdecydowałaby się nawet na ślub, gdyby tylko znalazła tego jedynego. „Kiedyś nie wyobrażałam sobie siebie na ślubnym kobiercu, nie marzyłam o białej sukni ani nie zastanawiałam się, gdzie jest mój książę na białym koniu. Ale dzisiaj… dopuszczam taką myśl. Gdybym spotkała kogoś, kto sprawi, że zacznę marzyć o stanięciu z nim przed ołtarzem, to zapewne tak się stanie” – powiedziała.

Dodała, że… nadal nie wie, jak postępować z mężczyznami! „Ilekroć wydaje się, że mam na nich sposób, okazuje się, że tak nie jest – zdradziła.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć, żeby w końcu znalazła księcia z bajki!
źródło: pomponik.pl

(Odwiedzono: 4 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *