Avril Lavigne i Chad Kroeger są w separacji


lavigne-kroegerW lipcu 2013 roku fani przypomnieli sobie o nieco zapomnianej Avril Lavigne, która wyszła za mąż za wokalistę grupy Nickelback, Chada Kroegera. Chociaż początkowo ceremonia miała zostać zachowana w tajemnicy, Avril i Chad szybko dali przekonać się jednemu z tabloidów i pokazali ślubne zdjęcia w prasie. Wkrótce zdradzili też więcej szczegółów ceremonii.
Gotycki ślub i drogi pierścionek najwyraźniej nie wystarczyły, bo na Instagramie Avril pojawiło się właśnie oświadczenie, z którego wynika, że para podjęła decyzję o rozwodzie. Wygląda na to, że postanowili nie brać przykładu z innych medialnych małżeństw i rozwiodą się z dala od mediów.
Z ciężkim sercem muszę przyznać, że ja i Chad ogłaszamy naszą separację. Nie tylko w małżeństwie, ale też w muzyce stworzyliśmy razem wiele niezapomnianych chwil. Jesteśmy i na zawsze pozostaniemy najlepszymi przyjaciółmi i będziemy się o siebie nawzajem troszczyć. Dziękujemy za wsparcie całej naszej rodzinie i przyjaciołom – napisała Lavigne.
Przypomnijmy, że jeszcze rok temu Chad próbował ratować małżeństwo z Avril dość zobowiązującym prezentem: Avril dostała pierścionek z 17-KARATOWYM DIAMENTEM.
źródło: pudelek.pl