Ashley Olsen i Richard Sachs są razem


Ashley Olsen (30 l.) znów związała się ze sporo starszym partnerem…
Nie jest tajemnicą, że bliźniaczki Olsen od początku gustowały w dojrzałych mężczyznach po przejściach. Mary-Kate od kilku lat jest związana z 47-letnim obecnie Olivierem Sarkozym, który dla niej zostawił żonę i dzieci. Ashley z kolei ma „na koncie” związek z 59-letnim artystą, Georgiem Condo.
Jakiś czas temu media donosiły, że w końcu znalazła sobie partnera w bardziej adekwatnym do swojego wieku. Jak się jednak okazało, był to tylko krótki romans, a Ashley Olsen wróciła do starych przyzwyczajeń.
Niedawno wyszło na jaw, że związała się z biznesmenem Richardem Sachsem. Mężczyzna ma 56 lat.
Początkowo para próbowała ukrywać swoje uczucie przed mediami, obecnie jednak bez problemu pokazują się razem w miejscach publicznych. Ostatnio zostali sfotografowani m.in. podczas wspólnego spaceru.
Pasują do siebie?
źródło: pomponik.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner
Biografia Ashley
Mary-Kate i Ashley Fuller Olsen (ur. 13 czerwca 1986 w Sherman Oaks) – amerykańskie aktorki; siostry-bliźniaczki, określane mianem „najbardziej znanych sióstr świata”[1].
Zagrały główne i epizodyczne role w ponad pięćdziesięciu filmach, serialach i programach telewizyjnych. Kilkakrotnie uczestniczyły w galach MTV. Mary-Kate Olsen została nominowana do nagrody Emmy za rolę Riley Carlson w serialu Jak dwie krople wody, „Czarodzieje z Waverly Place” – epizod
Ich kariera rozpoczęła się w wieku trzech miesięcy, kiedy grały w reklamach. Następnie, w wieku dziewięciu miesięcy, pojawiły na planie serialu Pełna chata, w którym grały na zmianę rolę Michelle Tanner, najmłodszej córki głównego bohatera, wdowca Danny’ego Tannera. Serial emitowała stacja ABC przez osiem lat.
Pierwszym filmem bliźniaczek, który wszedł na ekrany kin, był Czy to ty, czy to ja?. Zarówno wcześniej, jak i w kolejnych latach, siostry Olsen występowały jedynie w produkcjach telewizyjnych oraz wydawanych na nośnikach VHS i DVD. W roku 2004 do dystrybucji wszedł ich pierwszy od wielu lat film kinowy – młodzieżowa komedia Nowy Jork, nowa miłość.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz