Arkadiusz Nader ma nową partnerkę, Marie


Arkadiusz_NaderW ostatniej chwili Arkadiusz Nader (52 l.), gwiazdor serialu „Ranczo”, odwołał ślub ze swoją partnerką Marzeną. Na jednej z ostatnich imprez pojawił się już z nową kobietą!

Jeszcze miesiąc temu 52-latek i jego wybranka, młodsza o 22 lata Marzena, szykowali się do ślubu. Ceremonia miała odbyć się w wiejskim kościółku niedaleko Sandomierza.

Wszystko było dopięte na ostatni guzik, goście i rodzina zaproszeni, gdy raptem gruchnęła szokująca wieść, że uroczystość odwołano. Okazało się, że uczucie aktora do przedszkolanki nie przetrwało.

– Arka kolejny już raz w życiu sparaliżował lęk przed instytucją małżeństwa, przed posiadaniem dzieci, czego pragnęła Marzena i dlatego odwołał ślub – komentuje jego znajomy.

Co ciekawe, na jubileuszu spektaklu „Kolacja dla głupca”, który odbył się ostatnio w Teatrze Ateneum, Nader pojawił się w towarzystwie egzotycznej piękności.

Tygodnik „Na Żywo” dowiedział się, że dziewczyna ma na imię Maria (31 l.), jest doktorem filozofii, a prywatnie także mamą.

Para poznała się na przyjęciu u wspólnych znajomych.

– Arek nie mógł od niej oderwać wzroku. Jest tak zjawiskowa, że panie na jej widok szybko zabierały swych mężczyzn do domu – śmieje się jego kolega.

Aktor jednak nie jest skory do zwierzeń i komentowania nowej znajomości. – To świeża sprawa, nie chcę zapeszyć, bo bardzo mi zależy – mówi „Na Żywo”.
źródło: pomponik.pl

(Odwiedzono: 15 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *