Ariana Grande i Pete Davidson są razem?


Ariana Grande i Mac Miller rozstali się zaledwie miesiąc temu. Gwiazda nie rozpacza jednak po zakończeniu dwuletniego związku. Właśnie dodała zdjęcie z nowym partnerem. Kim jest nowy chłopak Grande?
Ariana i Pete Davidson oficjalnie razem! Para dodała na Instagram wspólne zdjęcia i teraz nikt już nie ma wątpliwości, że wokalistka spotyka się z komikiem Davidsonem z Saturday Night Live. Ich uczucie zaczęło rozwijać się chwilę po tym, jak oboje zakończyli swoje poprzednie związki. Przypomnijmy, że Grande i jej chłopak, Miller ogłosili swoje rozstanie zaledwie dwa tygodnie temu. Dwa tygodnie temu media obiegła również informacja, że Pete i Cazzie David rozstali się po dwóch latach związku. Wygląda więc na to, że zarówno Ariana, jak i Davidson nie zamierzają rozpaczać po byłych partnerach…
Grande i Davidson znają się od co najmniej 2016 roku, kiedy to byli gospodarzami jednego z odcinków Saturday Night Live. Niedawno zaczęli się „luźno spotykać”, ale niezobowiązujące randki szybko przerodziły się w większe uczucie! Para podzieliła się zdjęciem z parku rozrywki Harry Potter World, a chwilę później uroczą fotografią, na której widać jak Ariana i Pete obejmują się.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Peterze
Peter Davidson (ur. 16 listopada 1993 r.) [1] jest amerykańskim aktorem i komikiem. Jest członkiem obsady w Saturday Night Live. Davidson pojawił się także w serialach MTV Guy Code, Wild 'n Out i Failosophy. [2] [3] Występował w programach komediowych na House Party Adama Devine’a, Jimmy Kimmel Live !, i Comedy Underground z Davem Attellem, a także gościnnie w Brooklyn Nine-Nine. [4]
Davidson urodził się 16 listopada 1993 r. na Staten Island w Nowym Jorku, syn Amy (z domu Waters) i Scotta Davidson. [1] [5] Davidson ma pochodzenie żydowskie, niemieckie, irlandzkie, szkockie, angielskie i włoskie. [6] [7] Ma młodszą siostrę o imieniu Casey. [8] Jego ojciec był strażakiem z Nowego Jorku, który zginął podczas służby w ataku z 11 września; [9] [10] Ostatni raz widziano go na schodach Marriott World Trade Center. Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org
Kilka słów z Wikipedii o Arianie
Ariana Grande-Butera (ur. 26 czerwca 1993 r. w Boca Raton na Florydzie), znana też jako Ariana Grande (/ˌɑːriˈɑːnə ˈɡrɑːndeɪ/) — amerykańska piosenkarka, kompozytorka, aktorka i autorka tekstów piosenek.
Grande zaczęła swoją karierę w 2008 roku występując na Brodwayu w musicalu 13 przed pojawieniem się w obsadzie serialu produkcji Nickelodeon, Victoria znaczy zwycięstwo jako Cat Valentine, oraz jego sequelu, Sam i Cat z 2013 roku. Piosenkarka podkładała również głos do różnych ekranizacji animowanych, a także grała role w innych filmach kinowych, czy sztukach teatralnych.
Kariera muzyczna artystki rozpoczęła się w 2011 roku po wydaniu oficjalnej ścieżki dźwiękowej, Music from Victorious. We wrześniu 2013 roku wydała ona swój debiutancki album studyjny zatytułowany Yours Truly, który uplasował się na miejscu pierwszym listy Billboard 200, natomiast jego główny singel, „The Way” z gościnnym udziałem Maca Millera znalazł się w pierwszej dziesiątce Billboard Hot 100, którego wokal Grande został porównany do głosu Mariah Carey. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org