Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska wzięli ślub?

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska są już po ślubie? Pod nową fotografią na Instagramie aktora posypały się gratulacje. Dziewczyna Królikowskiego pozuje na niej w białej ślubnej sukni, a w ręku trzyma wiązankę kwiatów.
Najnowsze zdjęcie na Instagramie aktora wywołało sporą burzę. Widzimy na nim, jak para pozuje pod znakiem z napisem „Las Vegas” – miastem, kojarzącym się ze ślubami, które można wziąć w jeden dzień. Kasia ma na sobie suknię ślubną i długi, biały welon, a w ręku trzyma ślubną wiązankę. Pod fotografią opatrzoną podpisem „W końcu!!!”, posypały się komentarze z gratulacjami, a w niektórych z nich obserwatorzy aktora piszą, aby dbał o swoją wybrankę, bo to naprawdę wyjątkowa dziewczyna. Wszystkich, którzy kibicują związkowi Antka i Kasi, musimy jednak zmartwić – para tak naprawdę wcale nie wzięła ślubu…
Antek Królikowski i jego dziewczyna wybrali się na wydarzenie „Friends Fest”, zorganizowane dla fanów serialu „Przyjaciele”. Z okazji 25-lecia serialu, wielbiciele produkcji mogą poczuć się jak na planie zdjęciowym, rozgościć się w mieszkaniu Moniki, wystąpić w czołówce oraz właśnie – wziąć „ślub” w Vegas. Wygląda więc na to, że Antek i Kasia są po prostu fanami produkcji i postanowili nabrać swoich obserwatorów.
Antek i Kasia spotykają się od kwietnia 2019 roku. „Moje serce jest zajęte. Spotykamy się od kilku tygodni. Chcemy mieć spokój. To nie jest medialny związek”- mówił aktor w rozmowie z Faktem. O dziewczynie Antka nie wiadomo w zasadzie nic oprócz tego, że jest młodsza od niego prawie o 10 lat i skończyła studia prawnicze. Na razie para trzyma swój związek z dala od błysku fleszy i rzadko pojawia się na ściankach. Jak widać, takie rozwiązanie w ich przypadku sprawdza się bardzo dobrze.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
tagi: Katarzyna Dąbrowska
Kilka słów z Wikipedii o Antonim
Antoni Paweł Królikowski (ur. 17 lutego 1989 w Łodzi) – polski aktor, reżyser, scenarzysta, prezenter telewizyjny i osobowość telewizyjna.
W 2008 ukończył XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie, w klasie filmowej.
Zwyciężył w I Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich, a także zdobył wyróżnienia za scenariusz i reżyserię etiudy filmowej Złote Pióro. Zwyciężył w konkursie filmowym organizowanym przez kino Muranów. W 2007 razem z matką zdobył nagrodę filmową „Srebrne Jabłko”.
Brał udział w telewizyjnych programach rozrywkowych: Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (2014) i Agent – Gwiazdy (2016). Oprócz tego był prowadzącym programu SuperSTARcie (2014) i jednym z bohaterów The Story of My Life. Historia naszego życia (2018).
Jest najstarszym synem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego, aktorów. Ma czworo młodszego rodzeństwa, braci: Jana (ur. 1992) i Ksawerego (ur. 2007), oraz siostry: Julię (ur. 1999) i Marcelinę (ur. 2001).
W latach 2017–2018 był związany z aktorką Julią Wieniawą. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o ślubach
Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską przed urzędnikiem stanu cywilnego lub duchownym[1], w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia.
W niemal wszystkich społecznościach ślub jest pewnego rodzaju procedurą symboliczną, której celem jest złączenie pary młodej i nadanie jej oficjalnego statusu rodziny. Od wieków zawarcie związku małżeńskiego, uczczone ślubem i weselem było traktowane, obok narodzin dziecka i śmierci, nie tylko jako najważniejszy moment w życiu człowieka, ale również akt przyczyniający się do okazywania i utrzymywania więzi rodzinnych i społecznych. Do dnia dzisiejszego ślub jest traktowany jako szczególna ceremonia rytualna, skorelowana z systemem norm prawnych danego kraju oraz zwyczajami religijnymi. Obrzędy ślubne często mają charakter religijny, ale w większości kultur łączą się także z lokalnymi i kulturowymi tradycjami świeckimi. Akt zawarcia małżeństwa najczęściej jest podyktowany zwyczajami danej religii, ale już wesele na ogół ma charakter typowo świecki. Rytualny i symboliczny charakter ślubu podkreślają określone czynności (tzw. obrzędy), gesty, słowa, rekwizyty, których celem jest społeczne usankcjonowanie i zatwierdzenie ceremonii[5]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz