Antek Królikowski i jego dziewczyna na wakacjach w Dubaju


Antek Królikowski i jego dziewczyna Julia Wieniawa uciekli przed chłodem do gorącego Dubaju. Zobacz pierwsze zdjęcia z luksusowego urlopu pary.
Wieniawa poleciała na zasłużone wakacje. Przypomnijmy, że młoda aktorka i piosenkarka w ostatnich miesiącach niemal nie schodziła z planów zdjęciowych seriali, filmów i spotów reklamowych. Co więcej, gdy tylko znajdowała wolną chwilę, to spędzała ją w studiu nagrań, gdzie przygotowywała materiał na swoją debiutancką płytę. Nic więc dziwnego, że ostatnio tabloidy i portale o gwiazdach sporo rozpisywały się o tym, że 19-letnia gwiazda nie miała zbyt wiele czasu dla swojego chłopaka, Antka. Teraz jednak w końcu mają okazję sobie to odbić. Razem wybrali się na urlop do słonecznego Dubaju, gdzie zatrzymali się w niezwykle ekskluzywnym miejscu!
Z postów Julii na Instagramie wynika, że para nocuje w słynnym pięciogwiazdkowym hotelu Atlantis The Palm. To prawdziwa wizytówka Zjednoczonych Emiratów Arabskich, znana z niezliczonej ilości pocztówek i folderów reklamowych. Hotel posiada 1539 pokoi, 23 restauracje, 27 gabinetów spa, ogromny park wodny i prywatną plażę. – Zdecydowanie zasłużone wakacje – komentują internauci.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Julii
Julia Wieniawa, również Julia Wieniawa-Narkiewicz (ur. 23 grudnia 1998) – polska aktorka, piosenkarka, prezenterka telewizyjna i osobowość medialna. Popularność przyniosła jej rola Pauli w serialu Rodzinka.pl (od 2012).
Debiutowała w występach scenicznych w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”. W latach 2012–2014 występowała w musicalach wraz z Autorską Szkołą Musicalową Macieja Pawłowskiego (m.in. również w Teatrze Muzycznym Roma) oraz w projekcie Rock Opera „Szambalia” w reżyserii Macieja Pawłowskiego w Teatrze Rose w Londynie. Ponadto brała udział w zajęciach aktorskich Ogniska Teatralnego „u Machulskich” oraz zajęciach przygotowujących do wyższych szkół teatralnych i filmowych w Atelier Aktorskim Pilaszewskiej i Nowakowskiej.
W 2012 dołączyła do stałej obsady serialu Rodzinka.pl, w którym grała Paulę, dziewczynę Kuby Boskiego. W kolejnych latach zagrała w serialach, takich jak m.in.: Klan (2014), Pielęgniarki (2014), Na dobre i na złe (2016), Na Wspólnej (2017), Druga szansa (2017) czy W rytmie serca (od 2018). Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Antku
Antoni Paweł Królikowski (ur. 17 lutego 1989 w Łodzi) – polski aktor, reżyser, scenarzysta, prezenter telewizyjny i osobowość telewizyjna.
Jest najstarszym synem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego, aktorów. Ma czworo młodszego rodzeństwa, braci: Jana (ur. 1992) i Ksawerego (ur. 2007), oraz siostry: Julię (ur. 1999) i Marcelinę (ur. 2001).
Zwyciężył w I Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich, a także zdobył wyróżnienia za scenariusz i reżyserię etiudy filmowej Złote Pióro. Zwyciężył w konkursie filmowym organizowanym przez kino Muranów. W 2007 razem z matką zdobył nagrodę filmową Srebrne Jabłko. W 2008 ukończył XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie, w klasie filmowej.
W 2010 wyreżyserował film krótkometrażowy Noc życia, do którego muzykę skomponował jego brat Jan[1]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz