Anna Wendzikowska opowiedziała o swoim ślubie


Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska od ponad roku jest szczęśliwą partnerką Patryka Ignaczaka, z którym ma córkę Kornelię. Dziennikarka przyznała, że póki co nie spieszy się jej do ślubu, bo jest zadowolona z tego, jak wygląda obecnie jej życie.

Niewiele osób wie jednak, że Wendzikowska ma już za sobą jedno małżeństwo. Okazuje się też, że gwiazda aż dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu – raz w Polsce, a wcześniej… w Las Vegas!

– To był szalony ślub, kompletnie na spontanie, ciekawe doświadczenie. Jeśli ktoś ma ochotę na taki prywatny ślub, w najbliższym gronie bez wielkiej pompy i nie chce wydawać kupy pieniędzy to polecam – wyznała Anna w programie Izabeli Janachowskiej „I że Cię nie opuszczę aż do ślubu”.

Jak to się stało, że w ogóle doszło do tej ceremonii?

– My po prostu byliśmy w podroży po Stanach i to był jeden z przystanków. Tam byli ludzie, którzy przyjechali z najbliższymi, ale u nas to było spontaniczne i niezaplanowane. Trzeba działać pod wpływem impulsu. Później miałam drugi ślub, duży tradycyjny polski – wyjaśniła Wendzikowska.
źródło: gala.pl

(Odwiedzono: 4 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)