Anna Starmach i jej partner wzięli ślub


Anna Starmach wyszła za mąż! Po kilku latach związku gwiazda TVN i jej partner, Piotr Kusek postanowili sformalizować łączącą ich relację i stanęli przed ołtarzem w Krakowie. Starmach podzieliła się pięknymi zdjęciami z uroczystości zaślubin oraz wesela na Instagramie.

Jurorka programu kulinarnego MasterChef już po ślubie. W minioną sobotę Anna i Piotr wypowiedzieli przed ołtarzem sakramentalne „Tak”. Ceremonia zaślubin odbyła się w Krakowie, a gwiazda na ten wielki dzień wybrała prostą, białą suknię odsłaniającą ramiona i dekolt. W ręku trzymała piękny bukiet z czerwono-różowych kwiatów. Jej wybranek, Kusek również postawił na klasykę – granatowy garnitur, białą koszulę i szary krawat. Wśród zaproszonych gości byli rodzina i znajomi pary, a także gwiazdy TVN-u. Kim jest Piotr, mąż Starmach?

Anna i Kusek zaręczyli się w Walentynki 2017 roku. Mąż Starmach to biznesmen, menedżer w znanej firmie informatycznej Comarch. Anna i Piotr spotykają się od kilku lat, ale po raz pierwszy do tego, że jest w szczęśliwym związku, Starmach przyznała się w show Kuby Wojewódzkiego. Teraz postanowili się sformalizować swój związek i stanąć przed ołtarzem.

Anna wzięła ślub w Krakowie, rodzinnym mieście Starmachów. Ojciec Anny to znany i zamożny krakowski marszand. Wśród gości nie zabrakło gwiazd TVN, oraz dyrektora programowego stacji – Edwarda Miszczaka. Choć sam Miszczak twierdzi, że jego obecność na ślubie przynosi państwu młodym pecha, to jednak coraz częściej gości na ceremoniach zaślubin swoich gwiazd. Był też m.in. na ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka w Wenecji.

Nowożeńcom gratulujemy!


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Biografia Anny

Anna Starmach (ur. 15 maja 1987 w Krakowie) – jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior emitowanych w TVN, autorka książek kucharskich i portalu kulinarnego.

Jest córką Teresy i Andrzeja Starmachów, krakowskich historyków i kolekcjonerów sztuki, właścicieli Galerii Starmach.

Studiowała historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła słynną paryską szkołę kucharską Le Cordon Bleu.

Odbyła staże w renomowanych restauracjach, m.in. we francuskiej Lameloise, posiadającej trzy gwiazdki w przewodniku Michelin, krakowskich Ancorze oraz restauracji w Hotelu Starym.

W 2010 wygrała konkurs „Gotuj o wszystko”, organizowany przez Dzień Dobry TVN. W TVN Style prowadzi swój własny program Pyszne 25, w którym w 25 minut przyrządza potrawę za 25 zł. Na podstawie tej serii powstały książki: Pyszne 25[1], Pyszne. Nowa porcja przepisów czy Pyszne na każdą okazję. Prowadzi także w RMF Classic program Zdrowego dnia!.

W 2016 zdobyła statuetkę Gwiazda Plejady w kategorii Metamorfoza roku” podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady[2].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Kilka słów z Wikipedii o Master Chef

MasterChef – program kulinarny, którego celem jest wyłonienie talentów, spośród amatorów kuchni. Po raz pierwszy show został wyemitowany w 1990. Od tamtej pory program nadano w 35 krajach na świecie. W Polsce emisja I edycji rozpoczęła się 2 września 2012[2].

Kucharze-amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Jury spośród tysięcy chętnych z całego kraju, wybiera finałową czternastkę. Program prowadzony jest przez jury: Magdalenę Gessler, Michela Moran i Annę Starmach[3].

Do tej pory każda kolejna edycja pojawia się co rok, jesienią[4].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 257 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *