Anna Powierza zakochana. Kim jest jej partner? Kiedy ślub?


Anna Powierza jest szczęśliwie zakochana. Serialowa Czesia z „Klanu” ma za sobą nieudany związek z ojcem jej córeczki, lecz szczęście ponownie się do niej uśmiechnęło. Teraz gwiazda jest w nowym związku. Jak wyznała w rozmowie z serwisem Pomponik.pl, jej ukochany nie jest osobą publiczną, ani też związaną z show-biznesem.

„Mój partner nie jest osobą ani medialną, ani publiczną. Na razie chce pozostać osobą anonimową. Mam od niego niesamowite wsparcie, co jest dla mnie ważne. Pierwszy raz czuję, że niezależnie co się dzieje, to wiem, że jest ktoś ze mną, na kim mogę się oprzeć” – powiedziała Ania.

Mimo że z nowym partnerem aktorka jest bardzo szczęśliwa, nie planuje ślubu.

„Ważniejsze jest dla mnie czy czuję się kochana, czy kocham. Na razie wspólnych kredytów nie chcemy brać” – podkreśliła.

Wcześniej Anna związana była z Łukaszem, partnerem, który również był spoza show-biznesu. Między nimi przestało układać się tuż po narodzinach córki.

„Narodziny córki zmieniły wszystko na gorsze.”Zaczęły się nerwy i konflikty, których wcześniej nie było. Oboje myśleliśmy, żeby pójść na terapię dla par, ale nie zdążyliśmy. Pewnego dnia pokłóciliśmy się tak bardzo, że Łukasz spakował się i wyprowadził” – mówiła gwiazda „Klanu” w rozmowie z „Twoje Imperium”.

Były partner zamieszkał jednak blisko Anny Powierzy, po to, by mieć częstszy kontakt z małą Hanią.

źródło: radiozet.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Ani
Anna Powierza (ur. 18 grudnia 1978 w Warszawie) – polska aktorka.
Jest absolwentką Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie na wydziale filozofii i historii sztuki.
Debiutowała na ekranie w 1994 epizodyczną rolą w filmie Panna z mokrą głową oraz serialu o tym samym tytule. W latach 1994–1995 grała Martę, córkę głównych bohaterów w serialu TVP Spółka rodzinna. Największą rozpoznawalność zapewniła jej rola Czesławy Kot-Kurzawskiej w serialu TVP1 Klan, w którym gra od 1997.
Występowała w erotycznych sesjach zdjęciowych do czasopism „Playboy”[1] i „CKM”[2].
Brała udział w pierwszej edycji programu Gwiezdny Cyrk[3], w którym dotarła do finału i zajęła drugie miejsce[4][5].
W marcu 2014 urodziła córkę, Helenę. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz