Anna Popek i Konrad Komornicki


popek-komornickiNalegała na zaręczyny i ślub – potwierdza w rozmowie z tabloidem znajoma celebrytki. Konrad nie był gotowy. Naciskany, przemyślał sytuację i stwierdził, że Popek nie jest kobietą, z którą chce spędzić całe życie.

„Rozstali się trzy miesiące temu (luty 2013, przyp. red.), ale ona nic o tym nie mówiła, bo miała nadzieję, że to może być tylko chwilowy kryzys i Konrad do niej wróci. Jednak do tanga trzeba dwojga, a on nie jest już takim scenariuszem zainteresowany” – zdradza znajoma Popek.

Partnerzy:
Anny
Andrzej Popek ? – 2011
ślub 1995

Biografia Anny
Anna Popek z domu Chruzik (ur. 26 czerwca 1968 w Bytomiu) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna.
W 1987 ukończyła I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia w Bytomiu, jest również absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz zaocznego podyplomowego Studium Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Przeszła kurs BBC przygotowujący do kompleksowej realizacji programów telewizyjnych.

Swoją pracę rozpoczynała jako prezenterka ośrodka TVP w Katowicach, następnie przez TVP we Wrocławiu, gdzie prowadziła lokalny program informacyjny Fakty, trafiła do programu drugiego Telewizji Polskiej TVP2 do redakcji ekonomicznej Panoramy jako prowadząca i dziennikarka południowego wydania ekonomicznego. Następnie jako rzecznik prasowy współorganizowała m.in. spotkanie papieża Jana Pawła II z pracownikami PLL LOT. Od lipca 1999 została prezenterką TVP1. Prowadziła także program Kawa czy herbata? oraz w TVP2 dwie edycje programu Załóż się i program „Takty Nietakty”. Była również doradcą ministra finansów Grzegorza Kołodki. Na stałe związana z TVP2, prowadząca poranny program „Pytanie na śniadanie”. Na antenie Radia Plus i VOX FM prowadziła program „Popek, kultura i gwiazdy”. Obecnie w Radiowej Jedynki prowadzi cykl „Smaki zdrowia”. Ma dwie córki Oliwię i Małgorzatę.
Programy rozrywkowe

W 2007 wzięła udział w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. W 2008 wystąpiła w programie Taniec z gwiazdami. Brała także udział w I edycji programu Fort Boyard.

Filmografia
2004 – Czwarta władza – reż. Witold Adamek
2005 – Pitbull (serial TV), jako dziennikarka – reż. Patryk Vega
2006 – Egzamin z życia (serial TV), jako prowadząca konkurs teledysków (odcinek 64) – reż. Teresa Kotlarczyk, Filip Zylber, Urszula Urbaniak
2007 – Barwy szczęścia (serial TV), jako dziennikarka (odcinek 1)
2011 – M jak miłość (serial TV), jako Anita Morawska
2012- Na dobre i na złe (serial TV), jako dziennikarka

Dyskografia
2007 – Hymn Pocztówki do Św. Mikołaja 2007 (To Święta)
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Konrada

Konrad Komornicki jest szefem Biura Ochrony i Informatyki w kancelarii prezydenta RP.

(Odwiedzono: 240 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *