Anna Mucha i jej partner się rozstali?


Anna Mucha i Marcel Sora nie są już razem? Jak donoszą media, aktorka po trwającym 10 lat związku rozstała się z partnerem i ojcem swoich dzieci.

Mucha rozstała się z Sorą? Jak donosi „Party”, gwiazda serialu „M jak miłość” i producent zakończyli swój dziesięcioletni związek. Magazyn podaje, że aktorka razem z dwójką swoich dzieci, siedmioletnią córką Stefanią i pięcioletnim synem Teodorem, została w domu na warszawskiej Ochocie.

Przypomnijmy, że Mucha i Sora poznali się w 2008 roku na planie programu telewizyjnego „Jak oni śpiewają”.

Aktorka na razie wstrzymuje się przed komentowaniem tej sprawy.

– Nie rozmawiam o moim życiu prywatnym – powiedziała „Party”.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Ani

Anna Maria Mucha (ur. 26 kwietnia 1980 w Warszawie) – polska aktorka, prezenterka telewizyjna i celebrytka.

Ukończyła Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie, następnie studiowała w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od września 2007 do lipca 2008 przebywała w Nowym Jorku, gdzie uczęszczała na zajęcia z aktorstwa w szkole Lee Strasberga.

Na dużym ekranie zadebiutowała w wieku 10 lat, grając Sabinkę w filmie Andrzeja Wajdy Korczak. Swą pierwszą główną rolę (Karoliny Szymańskiej) zagrała w filmie Przeklęta Ameryka Krzysztofa Tchórzewskiego. Punktem zwrotnym w jej karierze była rola Danki Dresner w filmie Lista Schindlera Stevena Spielberga. Następnie wystąpiła w kilku polskich filmach, m.in. Panna Nikt, Chłopaki nie płaczą, Młode wilki 1/2 oraz serialach i spektaklach Teatru Telewizji. Od 2003, z przerwami, wciela się w rolę Magdy Marszałek w serialu TVP2 M jak miłość.

Pracowała w Radiu Bis oraz rozgłośni radiowej Radiostacja. W ramach współpracy ze stacją telewizyjną TVN była reporterką programu Dzień dobry TVN oraz prowadziła program TVN Mucha nie siada, w którym odwiedzała interesujące miejsca na świecie. W 2005 wystąpiła w teledysku do piosenki Kayah i Krzysztofa Kiljańskiego „Prócz ciebie nic”. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 123 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *