Anna Korcz dementuje plotki o rozstaniu


korcz-pigonOstatnio media obiegła wiadomość, że Anna Korcz po licznych awanturach wyprowadziła się od Pawła Pigonia i należy się spodziewać rozwodu tej pary. Gwiazda serialu „Na Wspólnej” miała zostawić pod opieką męża ich syna, a sama rzucić się w wir pracy.

Ania i Paweł poznali się, gdy aktorka zwątpiła już w miłość. Pierwszy mąż, za którego wyszła w wieku 21 lat i z którym doczekała się dwóch córek, zostawił ją po kilku latach małżeństwa dla młodszej kobiety. Nie ułożyła sobie życia również z gdańskim biznesmenem oraz z dziennikarzem radiowej Trójki.

W wywiadach podkreślała, że zawiodła się na mężczyznach. Wtedy jednak pojawił się Paweł. Pigoń wypożyczał do „Na Wspólnej” swój luksusowy samochód. Kiedy pewnego dnia przyszedł na plan, między nim a Anią momentalnie zaiskrzyło.

Szybko zamieszkali razem, mimo iż dorastające córki Ani nie były zachwycone jej nowym związkiem. Gdy Korcz zaszła w ciążę, dziewczynki jeszcze bardziej się zbuntowały. Rozluźnienie sytuacji domowej nastąpiło dopiero po przyjściu na świat Jasia. Obecnie tworzą w piątkę szczęśliwą rodzinę. Nic dziwnego, że nie mogli uwierzyć w plotki, jakie pojawiły się o nich w mediach.

Jeśli chodzi o moje rozstanie z Pawłem, to pragnę zapewnić, że nic takiego nie miało miejsca. Proszę spać spokojnie. Jedyna rzecz, która mnie zabolała do szpiku, to to, że porzuciłam Jasinka. Jasio jest moim Serduszkiem i kocham go miłością nieskończoną – napisała na Facebooku aktorka.

Ania i Paweł mają obecnie sporo pracy. Para prowadzi w Pomiechówku pod Warszawą dom weselny, a wiadomo, że okres letni to czas ślubów i zabaw. Oni mają to już za sobą, ale nadal są ze sobą szczęśliwi.
źródło: nocoty.pl

(Odwiedzono: 13 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *