Anna Gzyra i jej mąż lada dzień powitają dziecko


Anna Gzyra (33 l.) nie może się doczekać przyjścia na świat swojej drugiej pociechy. Wyprawka już gotowa! Gwiazda „M jak miłość” jakiś czas temu pojawiła się na salonach z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Wtedy wyszło na jaw, że spodziewa się drugiego dziecka.

Przypomnijmy, że aktorka jest już mamą siedmioletniej Helenki, której ojcem jest jej były partner.

Jak czytamy w tygodniku „Twoje Imperium”, Gzyra spodziewa się synka, którego ona i jej mąż Jakub Augustynowicz chcą nazwać Henryk.

Na chłopca czeka już wyprawka! „Moje cudowne przyjaciółki zadbały, by niczego mu nie brakowało” – powiedziała aktorka w rozmowie z „TI”.

Dowiadujemy się także, że w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd, zamiast w prywatnej klinice, zamierza rodzić w publicznym szpitalu.
źródło: pomponik.pl

Kilka słów z Wikipedii o Annie

Anna Gzyra-Augustynowicz (ur. 3 października 1984 w Warszawie) – polska aktorka.

Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła w 2007 roku.

W 2007 roku za rolę Felicji w przedstawieniu Pułapka na XXV Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi otrzymała trzecią nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W tym samym roku zagrała jedną z głównych ról w filmie Jutro idziemy do kina w reż. Michała Kwiecińskiego. Popularność przyniosła jej rola Sylwii Okońskiej w serialu M jak miłość (TVP2).

Kilka słów z Wikipedii o ciąży

Ciąża, brzemienność – okres od zapłodnienia bądź implantacji do porodu oraz całokształt zmian zachodzących w tym okresie w organizmie zapłodnionej kobiety.

U ludzi moment zapłodnienia uznawany jest za trudno uchwytny i dlatego za początek ciąży przyjmuje się pierwszy dzień ostatniej miesiączki. I tu wartość obliczeń czasu trwania ciąży może być problematyczna, gdyż nie każda kobieta dzień ten sobie notuje. W takiej sytuacji czas trwania ciąży określa się na podstawie badań ultrasonograficznych płodu.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 53 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *