Anna Gzyra i Jakub Augustynowicz wzięli ślub


gzyra-augustynowicz-slubDość nietypowo, bo w czwartek, Anna Gzyra znana widzom m.in. z serialu M jak Miłość wzięła ślub z Jakubem Augustynowiczem, bankowcem, z którym jest już niemal dwa lata.

Uroczystość miała miejsce na warszawskiej Starówce, w kościele św. Anny. Przepiękną, klasyczną suknię ślubną przygotowało dla aktorki Royal Studio według jej własnego projektu.

Zawsze marzyłam o długiej, białej sukni. I welonie, który przykryje twarz… Jednak to rozwiązanie się nie sprawdziło w moim przypadku, gdyż niemalże od razu po zakryciu twarzy, robiło mi się słabo – powiedziała Gzyra w rozmowie z Ewą Wojciechowską. Welon jest bardzo długi i prosty, jednolity, bez żadnych ozdób. Biżuterię wybrałam z najnowszej kolekcji Swarovskiego. Piękne, wyraziste kolczyki i bransoletka zbudowana z tej samej barwy kryształków. Buty mam lekko świecące, z odkrytą piętą, na dość wysokim obcasie. Stanowią bardzo udane dopełnienie sukni – opowiadała przed uroczystością.

Jeszcze kilka miesięcy temu zakochani zapowiadali, że nie zależy im na hucznym weselu. I faktycznie nie oglądaliśmy tłumów gości i fotoreporterów pod kościołem jak w przypadku ślubu Izabeli Janachowskiej.

Wyszliśmy z założenia, że zaprosimy tylko tych, z którymi mamy rzeczywisty kontakt. Nie chcemy organizować wesela na trzysta osób. To nie wynika ze złej woli ani braku sympatii. Po prostu tego dnia chcemy być z ludźmi, z którymi czujemy się związani – powiedziała aktorka w jednym z wywiadów.

Długi welon za Anną niosła jej czteroletnia córeczka Helenka.
źródło: nocoty.pl

Biografia Anny

Anna Gzyra (ur. 3 października 1984 w Warszawie) – polska aktorka.
Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie w 2007 r. Laureatka Trzeciej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Felicji w przedstawieniu „Pułapka” na XXV Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi w 2007 r. W tym samym roku zagrała jedną z głównych ról w filmie Jutro idziemy do kina w reż. Michała Kwiecińskiego.

Filmografia
2012: Przyjaciółki – jako Marzena, była żona Piotra
2011: Hotel 52 – jako Ewa Woroszyło (gościnnie w IV serii odc. 42)
2009: Popiełuszko. Wolność jest w nas – jako (studentka medycyny) uczestniczka mszy św. odprawianej przez ks. Jerzego Popiełuszkę
2007: Mamuśki – jako Jowitka Malasińska (gościnnie)
2007: Oskarżeni. Śmierć sierżanta Karosa (Scena Faktu Teatru Telewizji) – jako dziewczyna w ciąży, pielęgniarka, matka z synem
2007: Jutro idziemy do kina – jako Krysia Włosowska
od 2006: M jak miłość – jako Sylwia Okońska
2005: Pensjonat pod różą – jako Adela Białkowska (gościnnie)
2003–2007: Na Wspólnej – jako Hanna
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 89 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *