Anna Gzyra i Jakub Augustynowicz przygotowują się do ślubu


gzyra-kuba-augustynowiczAnna Gzyra, znana głównie z roli Sylwii Okońskiej w „M jak miłość”, od blisko trzech lat samotnie wychowuje córkę Helenkę. Z ojcem dziewczynki rozstała się wkrótce po jej narodzinach. Później długo żyła w pojedynkę, skupiając się na pracy i wychowywaniu córki.
Kilka miesięcy temu aktorka ogłosiła nieoczekiwanie, że wychodzi za mąż. Jej wybrankiem jest Jakub Augustynowicz, z zawodu bankowiec.
„Jesteśmy w trakcie przygotowań do wesela i czuję w związku z tym duże napięcie” – opowiada agencji Newseria Lifestyle.
„Ślub mnie nie stresuje, ale jeśli chodzi o wesele, to oczywiście chciałabym, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wyszliśmy z założenia, że zapraszamy tylko osoby, z którymi mamy rzeczywisty kontakt. To bardzo trudna decyzja, ale wspólnie postanowiliśmy, że nie chcemy organizować wesela na 300 osób. To nie wynika ze złej woli albo braku sympatii, tylko postanowiliśmy, że tego dnia chcemy być z ludźmi, z którymi czujemy się związani”.
Przygotowania do kameralnej ceremonii są już niemal zakończone. Aktorka wybrała już nawet suknię ślubną, którą współtworzyła.
„Znalazłyśmy z projektantką wspólny język. Nie byłam nakłaniana do włożenia czegoś, co mi się nie podoba, ale jest akurat modne. Wybrałyśmy kreację, w której wyglądam super. Suknia ma dużo koronek i będzie elegancka, ale dość ozdobna” – kończy Gzyra.
źródło: pomponik.pl
Biografia Anny
Anna Gzyra (ur. 3 października 1984 w Warszawie) – polska aktorka.
Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie w 2007 r. Laureatka Trzeciej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Felicji w przedstawieniu „Pułapka” na XXV Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi w 2007 r. W tym samym roku zagrała jedną z głównych ról w filmie Jutro idziemy do kina w reż. Michała Kwiecińskiego.
Filmografia
2012: Przyjaciółki – jako Marzena, była żona Piotra
2011: Hotel 52 – jako Ewa Woroszyło (gościnnie w IV serii odc. 42)
2009: Popiełuszko. Wolność jest w nas – jako (studentka medycyny) uczestniczka mszy św. odprawianej przez ks. Jerzego Popiełuszkę
2007: Mamuśki – jako Jowitka Malasińska (gościnnie)
2007: Oskarżeni. Śmierć sierżanta Karosa (Scena Faktu Teatru Telewizji) – jako dziewczyna w ciąży, pielęgniarka, matka z synem
2007: Jutro idziemy do kina – jako Krysia Włosowska
od 2006: M jak miłość – jako Sylwia Okońska
2005: Pensjonat pod różą – jako Adela Białkowska (gościnnie)
2003–2007: Na Wspólnej – jako Hanna
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz