Anna Guzik szczerze o małżeństwie z Tylką


guzik-tylkaGwiazda będzie niedługo świętować drugą rocznicę ślubu
Anna Guzik w maju będzie świętować drugą rocznicę ślubu z Wojciechem Tylką. Niedawno aktorka wyznała nawet, że sama uważa fakt, iż jest czyjąś żoną za „cud”, bo długo była sama i nie myślała, że znajdzie szczęście.
Nic więc dziwnego, że Guzik traktuje swój jubileusz bardzo poważnie. Aktorka w nowym wywiadzie przyznała, że w dzień rocznicy planuje dla męża coś specjalnego, ale nie chciała zdradzić żadnych konkretów, aby nie zepsuć niespodzianki!
– Każda rocznica jest ważna, ponieważ dowodzi, że udało się nam wytrzymać ze sobą kolejny rok. Żarty żartami, ale w dzisiejszym świecie, w którym związki łatwo się rozpadają, trzeba dmuchać na zimne i dbać o relacje. Każda rocznica powinna być świętowana uroczyście i właśnie tak zamierzamy zrobić – wyznała Anna Guzik.
Parze w zachowaniu małżeńskiego szczęścia z pewnością pomaga fakt, że na co dzień aktorka i jej mąż mieszkają w Bielsku-Białej, z daleka od warszawskich salonów.
źródło: gala.pl
Biografia Ani
Anna Guzik-Tylka (ur. 15 sierpnia 1976 w Katowicach[2]) – polska aktorka serialowa, filmowa i teatralna.
Ukończyła VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach, a w 1999 roku wrocławską filię Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Występuje w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Na deskach teatru zadebiutowała rolą Matty w Czyż nie dobija się koni?.
Jest brązową medalistką Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej. W 2002 roku nagrodzona została dyplomem Prezydenta Miasta Bielska-Białej za twórczą i inspirującą pracę na scenie. Ponadto, otrzymała drugą nagrodę w I Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa Verba Sacra, natomiast w 2000 roku otrzymała Laur Dembowskiego – nagrodę ZASPu za debiut sceniczny.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz