Anna Guzik i jej mąż powitali kolejne dziecko


guzik-tylkaO ciąży Anny Guzik dowiedzieliśmy się zaledwie w maju 2017 roku, a dziś okazuje się, że dziecko aktorki już jest na świecie! Gwieździe długo udało się utrzymać w tajemnicy ciążowy brzuszek. Dziś mamy dobrą wiadomość dla fanów gwiazdy – Guzik urodziła! Tym samym ponownie została mamą.
Anna została mamą! Guzik urodziła! – te nagłówki zasypują dziś polskie media. Aktorka po raz drugi, a raczej… po raz trzeci została mamą! Przypomnijmy, że Anna jest już mamą dwójki dzieci. W ubiegłym roku na świecie pojawiły się dziewczynki Barbara i Nina. Są one owocami związku Guzik i i jej męża Wojciecha Tylki. Anna (40) znów ma dobrą wiadomość dla swoich fanów – urodziła! Guzik została mamą po raz trzeci – najpierw bliźnięta, a teraz kolejne dziecko. Chłopiec czy dziewczynka? My już wiemy!
Zaledwie w marcu 2016 roku Anna po raz pierwszy została mamą. Aktorka pochwaliła się wówczas dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Gdy zaledwie dwa miesiące temu bliźniaczki Guzik obchodziły pierwsze urodziny, aktorka pochwaliła się… ciążowym brzuszkiem. Anna dołączyła wówczas do gwiazd, które w tym roku spodziewają się dziecka. Przypomnijmy, że ostatnio sensacją była wiadomość o tym, że Natalia Siwiec jest w ciąży. Ciążowy sezon trwa więc w najlepsze!
Kilka miesięcy temu o narodzinach swoich dzieci poinformowały Paulina Krupińska i Zosia Ślotała. Mamą zaledwie miesiąc temu została po raz pierwszy również Anna Lewandowska i Otylia Jędrzejczak.
Guzik urodziła ledwie kilka dni temu. Aktorka właśnie pochwaliła się z fanami dobrą wiadomością. 9 czerwca 2017 roku na świecie pojawiło się trzecie dziecko Anny. Chłopiec czy dziewczynka? Guzik urodziła córeczkę! Na swej tablicy na Facebooku Anna sama zamieściła tę dobrą wiadomość.
Kochani, 9 czerwca nasza rodzina się powiększyła Przywitaliśmy na świecie naszą córeczkę Bognę. Czujemy się dobrze i pozdrawiamy gorąco!!!
Córka i mama – podpisała zdjęcie.
źródło: gala.pl
Biografia Ani
Anna Guzik-Tylka (ur. 15 sierpnia 1976 w Katowicach[2]) – polska aktorka serialowa, filmowa i teatralna.
Ukończyła VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach, a w 1999 roku wrocławską filię Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Występuje w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Na deskach teatru zadebiutowała rolą Matty w Czyż nie dobija się koni?.
Jest brązową medalistką Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej. W 2002 roku nagrodzona została dyplomem Prezydenta Miasta Bielska-Białej za twórczą i inspirującą pracę na scenie. Ponadto, otrzymała drugą nagrodę w I Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa Verba Sacra, natomiast w 2000 roku otrzymała Laur Dembowskiego – nagrodę ZASPu za debiut sceniczny.
W 2013 roku zawarła związek małżeński z Wojciechem Tylką[3]. W marcu 2016 urodziła córki bliźniaczki[4].
W 2007 roku Anna Guzik wzięła udział w VI edycji programu TVN – Taniec z gwiazdami. Jej partnerem został Łukasz Czarnecki, z którym wygrała program.
Pierwszą „10” para zdobyła za quickstepa w 2. odcinku, który odbył się 16 września 2007 roku, natomiast komplet ˌˌdziesiątekˈˈ Anna z Łukaszem zdobyli po raz pierwszy w 11. odcinku, kiedy wykonali tango argentyńskie. 25 listopada 2007 roku, Anna i Łukasz wygrali VI edycję programu, pokonując w finale Justynę Steczkowską i Stefano Terrazzino.
Mimo zwycięstwa, Anna i Łukasz wygrali tylko 2 z 12 odcinków (4. oraz finałowy). Para zdobyła trzy razy maksymalną ilość punktów – za tango argentyńskie w 11. odcinku oraz za tango i freestyle w 12. odcinku.
9 grudnia 2007 roku odbył się specjalny odcinek programu TVN – Po prostu taniec (czterech najlepszych uczestników pierwszej edycji You Can Dance – Po prostu tańcz i szóstej edycji Tańca z gwiazdami stworzyli cztery pary, które wykonały dwa tańce: jeden towarzyski, drugi nowoczesny: hip-hop, jazz lub modern).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz