Anja Rubik opowiedziała o rozwodzie z Sashą


rubik-knezevicRozstanie Anji Rubik (33 l.) i Sashy Knezevica (35 l.) było szokiem dla wielu osób. Od tego momentu minęło sporo czasu, lecz dopiero teraz modelka opowiedziała o tym przeżyciu.

Żeby zacząć mówić o rozstaniu z mężem, gwiazda potrzebowała dwóch lat. Top modelka udzieliła emocjonalnego wywiadu Piotrowi Najsztubowi w gazecie „Wysokie Obcasy Extra”.

Wiemy już, że nie była to decyzja podjęta pochopnie. Para coraz częściej zauważała dzielące ich sprawy i poglądy, chociaż mieli wiele wspólnych biznesowych projektów. Mimo to nadal darzyli się wzajemnie ciepłymi uczuciami i dlatego tak długo dojrzewali do decyzji o rozwodzie.

„(…) I tak się nie da żyć. Więc to nie był dramat, szok, przygotowywaliśmy się do tego przez wiele miesięcy. Dziwne w tym było coś innego. Przez to, że często się przeprowadzałam, nie przyzwyczajam się do miejsc, mieszkań, domów, miast, krajów. Ludzie są dla mnie synonimem domu. Kiedy myślę „dom”, to są to rodzice, to tez był mąż. I kiedy nagle go zabrakło, tego domu, przez pierwszych parę tygodni, byłam tym przerażana”.

Na pytanie dziennikarza, czy był płacz, odpowiedziała bardzo szczerze:

„Pierwszy w moim życiu. Nie jestem płaczliwa”.

Okazało się, że Sasha pragnął dziecka, a jego partnerka niestety nie. To też stanowiło konflikt interesów:

„Nie byłam dotąd gotowa na dziecko, nigdy nie poczułam tego ‘chcę’ „.

Jednak Rubik nie wyklucza bycia z kimś innym i założenia rodziny. Zaznacza, że jeżeli znajdzie się ktoś odpowiedni, kim będzie zafascynowana, to urodzi mu dziecko. Przy Knezevicu nie była gotowa na macierzyństwo.

Gwiazda zauważa też dobre strony rozwodu:

„Zaraz, to ja mogę teraz robić co chcę. Mogę spakować walizki i pojechać na drugi koniec świata. I nikomu się z tego nie tłumaczyć. Nie muszą za nikim tęsknić. I nikt nie będzie za mną tęsknił. To było uwalniające”.

Rozstania nigdy nie są łatwe, zwłaszcza te medialne. Ale Anja należy do tej grupy silnych kobiet, które doskonale radzą sobie same w życiu. Pomimo emocji związanych z głośnym zakończeniem małżeństwa, modelka nie załamała się.

Podobno byli małżonkowie w dalszym ciągu się przyjaźnią i widują od czasu do czasu.
źródło: pomponik.pl

Biografia Anji

Anja Rubik, właściwie Anna Rubik (ur. 12 czerwca 1983[1] w Rzeszowie[2]) – polska modelka pracująca w Stanach Zjednoczonych.

Uczestniczyła w kampaniach reklamowych marek: Valentino, Diesel, Versace, Elie Saab, Dior, Emporio Armani, H&M, Chloé, Dolce & Gabbana, Keita Maruyama, La Perla, Guy Laroche, Emanuel Ungaro, Ralph Lauren, St. John, Morgan, Tod’s, Jimmy Choo, Berney’s, Antonio Fusco, Chanel, Gucci, Apart. Otwierała pokazy projektantów, m.in. Stelli McCartney i Proenzy Schouler. Pojawiła się na wybiegach następujących projektantów i domów mody: Yves Saint Laurent, Paco Rabanne, Carolina Herrera, Dolce & Gabbana, Donna Karan, Karl Lagerfeld, Luca Luca, Marc Jacobs, Vera Wang, Moschino, Bluemarine, Balenciaga, Gucci, Givenchy, Roberto Cavalli, Kenzo, Alexander McQueen, Atsuro Tayama, Christian Lacroix, Chanel, Óscar de la Renta, Anna Molinari, Brian Reyes, Matthew Williamson, Michael Kors, Ralph Lauren, Tuleh, Victoria’s Secret.

Karierę modelki rozpoczęła w wieku 15 lat. Pierwszy raz wyszła na wybieg w Mediolanie. Dwa i pół roku później wyjechała do Paryża, gdzie ukończyła brytyjskie liceum. Po maturze przeprowadziła się do Nowego Jorku.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Sashy

Sasha Knezevic, właściwie Saša Knežević (ur. 28 sierpnia 1981) – serbski model, redaktor naczelny Magazynu 25.

Serbski model pracujący w Stanach Zjednoczonych, uczestniczył w kampaniach dla „Gap Close”[1], „Chelsea hotel”[2], „Jones New York”[3], „Gap”[4], „Man About Town”[5], „Perry Ellis” , „GQ”. Od 2010 roku jest redaktorem naczelny kwartalnika o modzie Magazyn „25”[6]. W Polsce był gościem programów telewizyjnych: Dzień Dobry TVN[7] i „Top Model. Zostań modelką”. Jego zdjęcia prezentowały magazyny: „VIVA”, „GQ”, „Fashion Magazine”. Od 16 lipca 2011 mąż polskiej modelki Anji Rubik. W 2011 został twarzą marki DKNY [8], jego zdjęcia pojawiły się na okładce rosyjskiego i niemieckiego Vogue.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 4 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *