Anja Rubik ma nowego chłopaka

Anja Rubik ma nowego chłopaka! W końcu znalazła mężczyznę swojego życia? Na to wygląda! Jeden z dwutygodników podał dzisiaj, że najsłynniejsza polska top modelka już otrząsnęła się po rozstaniu z mężem Sashą Knezevicem i ulokowała emocje w nowym, przystojnym mężczyźnie. Kim jest nowy wybranek Rubik? Czym się zajmuje? I jak para się poznała? Sprawdź!

Modelka nie ukrywa się już ze swoim nowym uczuciem. Wybrankiem Anji jest australijski fotograf i filmowiec Adrian Steirn, który wyspecjalizował się w fotografii reporterskiej i przyrodniczej. Przystojny i dobrze zbudowany fotograf ma za sobą wiele współprac z magazynem National Geographic oraz telewizjami o tematyce przyrodniczej. Od lat pracuje też przy kampaniach organizacji WWF, dla której zrealizował m.in. dokument o skutkach zmian klimatycznych. Konto Adriana na Instagramie pełne jest zdjęć i filmików z najodleglejszych zakątków świata, w tym głównie z dzikich terenów Afryki i Azji. Jak wiadomo, Rubik również kocha podróże, jej hobby to nurkowanie, a dodatkowo chętnie angażuje się w akcje społeczne.

Steirn jest starszy od Anji o 4 lata. I choć nieustannie podróżuje po całym świecie, a na co dzień mieszka w RPA (to właśnie tam, będąc nastolatką, mieszkała też Rubik), to jednak znajduje czas na przyloty do Nowego Jorku. Właśnie tam spotyka się ze swoją nową dziewczyną.

Ostatnio Anja i jej nowy chłopak zostali przyłapani w Nowym Jorku na zakupach, przejażdżce rowerowej i romantycznym spacerze, podczas którego nie szczędzili sobie czułości. Adrian to pierwszy mężczyzna, z którym Rubik na poważnie spotyka się od czasu, kiedy rozstała się ze swoim mężem, modelem serbskiego pochodzenia, Knezevicem. Przez ostatni rok Anja unikała życia towarzyskiego. W to miejsce angażowała się zaś w projekty społeczne, takie jak choćby jej ostatni projekt dotyczący edukacji seksualnej w Polsce: #sexedpl. Rubik wspiera też Czarny Protest i angażuje się politycznie.

Jak się zatem okazuje, zarówno Anja jak i jej chłopak Steirn, są z zamiłowania społecznikami, którzy wierzą, że ich działania mogą przysłużyć się świadomości ludzi na świecie dotyczącej różnych kwestii: od postępującej zmiany klimatu, po podstawową wiedzę na temat seksu.

Jak widać, tych dwoje połączyła właśnie potrzeba edukowania innych. Tym bardziej trzymamy kciuki za ich świeże uczucie! Kto wie, może razem zdołają zmienić świat?

Jak uważacie, pasują do siebie?


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Biografia Adriana

Adrian Steirn jest fotografem i filmowcem. Jest założycielem agencji Ginkgo, która specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości krótkich treści strategicznych. Steirn jest również twórcą Beautiful News i 21 Icons. Beautiful News to dobra platforma dyskusyjna, która dzieli się pozytywnymi, inspirującymi i upowszechnionymi opowieściami, podczas gdy 21 Ikon to wizualne obchodzenie ludzi, którzy na lepsze wywarły wpływ na świat.

Urodzony w Sydney i wykształcony w Sydney Grammar School i University of Technology w Sydney, powinowactwo Adriana do Afryki zaczęło się w jego dzieciństwie podczas wizyty rodzinnej. Później wrócił tam kilka razy, zanim osiedlił się w Afryce Południowej w 2008 roku.

Praca Steirna została określona przez jego zaangażowanie w wykorzystywanie wizualnych obrazów jako środka pobudzającego dyskusje i działania w kluczowych kwestiach społecznych. Jego twórczość jest mocno oparta na przekonaniu, że ochrona i ludzkość są ze sobą nierozerwalnie związane. Jego filmy i fotografie zostały wykorzystane jako podstawa kampanii mających na celu podnoszenie świadomości i tworzenie zmian dla WWF i The Global Fund.

Adrian jest twórcą dwóch głównych formatów multimedialnych: 21 Icons i Beautiful News. Pilotażowe 21 Icons w Południowej Afryce w ciągu trzech sezonów, opowiadały historie mieszkańców Afryki Południowej, którzy kontynuowali spuściznę Nelsona Mandeli. Beautiful News to rozszerzony pogłos za 21 Icons, codziennie publikujące jedną historię o zwykłych ludziach, których życie jest godne uwagi.

Steirn jest reprezentowany w Republice Południowej Afryki przez galerię Everard Read w Johannesburgu.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Anji

Anja Rubik, właściwie Anna Rubik (ur. 12 czerwca 1983[1] w Rzeszowie[2]) – polska modelka pracująca w Stanach Zjednoczonych.

Znalazła się na okładkach magazynów: „Vogue”, „Numéro”, „Pani”, „Twój Styl” (dwukrotnie), „Elle”, „W Magazine”, „Repubblica delle Donne”, „Uroda”, „Harper’s Bazaar”, „French”, „Flair”, „Glamour”.

Należy do agencji: Next (Londyn, Mediolan, Nowy Jork, Paryż), Modelwerk (Hamburg), D-Vision (Warszawa).

W 2010 zaprojektowała kolekcję butów i torebek dla marki Quazi[3]. Od 2010 roku jest ambasadorką marki Apart[4]. Jest dyrektorem artystycznym kwartalnika o modzie „25 magazine”.

W 2012 roku została uznana za ikonę przez portal models.com.

Stworzyła Exclusive Collection dla Mohito. Pokaz kolekcji odbył się 6 listopada 2014 roku w warszawskim Ufficio Primo[5].

22 listopada 2014 roku miała miejsce premiera jej autorskiego zapachu Original, który powstał we współpracy z Inglot. W latach 2014-2015 prowadziła program Project Runway emitowany w TVN.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 41 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *