Anja Rubik i Sasha Knezevic


rubik-knezevicAnja i Sasha są parą od 2008 r,  zaręczyli się 16 stycznia 2011 r, a ślub wzięli 17 07 2011 r.
Anja i Sasha złożyli przysięgę małżeńską na Majorce w miejscowości Deia w obecności rodziny i najbliższych przyjaciół. Wśród gości pojawili się m.in. Karl Lagerfeld, Leonardo DiCaprio, Gisele Bundchen, Lucyna Szymańska, Marcin Tyszka i Peter Dundas.
Top modelka od początku chciała, by ceremonia była kameralna. Również miejsce ślubu do końca owiane było tajemnicą. Podobnie jak projekt sukni zaprojektowanej przez przyjaciela Anji, projektanta domu mody Pucci – Peter’a Dundas’a. Kreacja Anji była lekka, zwiewna i nowoczesna. To zupełne przeciwnieństwo oficjalnych, tradycyjnych „bez” i maxi długości, do których zostaliśmy przyzwyczajeni. Widać, że top modelka czuję się w niej pięknie i swobodnie. W końcu nad projektem sukni pracowała razem z Dundasem.
Wydaje się, że dobraliście się na zasadzie: „podobieństwa się przyciągają”. Tak jest naprawdę?
Anja: Jesteśmy do siebie bardzo podobni, a jednocześnie bardzo się różnimy.
Sasha: Mamy za sobą podobne doświadczenia; oboje dużo podróżowaliśmy jako dzieci. Oboje walczyliśmy o to, aby być dzisiaj tu, gdzie jesteśmy. Musieliśmy wcześnie opuścić nasze domy i ciężko pracować na sukces.
Anja: Pochodzimy z podobnych środowisk, mamy podobne podejście do życia i poglądy. Różnimy się tym, że ja jestem poważniejsza i mocno stąpam po ziemi, a Sasha bardziej beztroski i raczej się nad nią unosi. Ale to jest dobre, bo ja go trochę sprowadzam na ziemię, ale też czasem przy nim odlatuję.
Sasha, co ci się najbardziej podoba w Anji?
Sasha: Jest bardzo słodka i kochana. Wiele osób widzi w niej twardą bizneswoman, ale dla mnie w czterech ścianach jest bardzo delikatna, opiekuńcza, kochająca. Ma dobre serce. Jestem z niej dumny – ciężko pracowała na swoją pozycję. To bardzo normalna dziewczyna. I bardzo inteligentna, można z nią pogadać na każdy temat. No i seks jest cudowny!
Anja: Sasha jest fantastycznym facetem. Ma wielkie poczucie humoru i dystans do wszystkiego. Wychodzi z założenia, że na świecie nie ma złych ludzi, w każdym widzi dobrego człowieka. Z każdym potrafi pogadać, zaprzyjaźnić się. On jest w stanie nawiązać kontakt nawet ze szklanką, jeśli trzeba (śmieje się). Ma wielki talent do języków, zna ich pięć i jestem o to bardzo zazdrosna. Dba o mnie, rozumie moją pracę. No i jest mądry.
Sasha: Nie było nic o tym, że ci się podobam!
Anja: Aha, no i ma fantastyczne ciało!
źródło: milionkobiet.pl
Wideo – Anja Rubik i Sasha Knezevic w Dzień Dobry TVN

Zobacz newsy o parze
Biografia Ani
Anja Rubik lub Ania Rubik, właściwie Anna Rubik (ur. 12 czerwca 1983[3] w Rzeszowie[1]) – polska modelka pracująca w Stanach Zjednoczonych; w 2010 roku zajęła 3. miejsce na liście światowych modelek „Top 50 Models”[4]. Amerykańska Elle uznała ją za jedną z 25 najlepiej ubierających się kobiet w 2007.
W dzieciństwie mieszkała w Grecji, Kanadzie i RPA. Uczęszczała do Prywatnej Lingwistycznej Szkoły Podstawowej w Częstochowie i do I Społecznego Liceum im. Zbigniewa Herberta STO w Częstochowie.
Prywatnie Rubik jest związana z Sashą Knezeviciem, modelem serbskiego pochodzenia[5][6].
Kariera
Karierę rozpoczęła w wieku 15 lat – pierwszy raz wyszła na wybieg w Mediolanie. Dwa i pół roku później pojechała do Paryża, gdzie skończyła brytyjskie liceum. Po maturze wyjechała do Nowego Jorku.
Uczestniczyła w kampaniach reklamowych m.in.: Valentino, Diesel, Versace, Dior, Emporio Armani, H&M, Chloé, Dolce & Gabbana, Keita Maruyama, La Perla, Guy Laroche, Emanuel Ungaro, Ralph Lauren, St. John, Morgan, Tod’s, Jimmy Choo, Berney’s, Antonio Fusco, Chanel, Gucci.
Otwierała pokazy projektantów, jak np.: Stelli McCartney i Proenzy Schouler. Znalazła się na okładkach magazynów: Vogue Numéro, Pani, Twój Styl (dwukrotnie), Elle, W Magazine, Repubblica delle Donne, Uroda, Harper’s Bazaar, French, Flair.
Pojawiła się na wybiegach m.in.: Yves Saint-Laurent, Paco Rabanne, Carolina Herrera, D&G, Donna Karan, Karl Lagerfeld, Luca Luca, Marc Jacobs, Vera Wang, Moschino, Bluemarine, Balenciaga, Gucci, Givenchy, Roberto Cavalli, Kenzo, Alexander McQueen, Atsuro Tayama, Christian Lacroix, Chanel, Oscar de la Renta, Anna Molinari, Brian Reyes, Matthew Williamson, Michael Kors, Ralph Lauren, Tuleh.
Od 2010 roku jest ambasadorką marki Apart[7].
Dyrektor artystyczny kwartalnika o modzie Magazyn „25”.
Miejsce na liście najbogatszych Polaków branży rozrywkowej Forbes
– 2009 – miejsce 151.
– 2010 – miejsce 82. (320 000 zł za reklamę)[8]
– 2011 – miejsce 18. w rankingu najlepiej opłacanych modelek na świecie[9].
Nagrody
W marcu 2010 dostała nominacje do nagrody Viva! Najpiękniejsi w kategorii Najpiękniejsza Polka[10][11].
Autorska kolekcja
W 2010 roku zaprojektowała kolekcję butów i torebek dla marki Quazi[12].
Agencje
–  Stany Zjednoczone Next Nowy Jork
–  Niemcy MODELWERK Hamburg
–  Włochy Next Mediolan
–  Wielka Brytania Next Londyn
–  Francja Next Paryż
–  Polska D-Vision Warszawa
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Sashy
Sasha Knezevic, właściwie Saša Knežević (ur. 28 sierpnia 1981 r.) – serbski model, redaktor naczelny Magazynu 25.
Serbski model pracujący w Stanach Zjednoczonych, uczestniczył w kampaniach dla „Gap Close”[1], „Chelsea hotel”[2], „Jones New York”[3], „Gap”[4], „Man About Town”[5], „Perry Ellis” , „GQ”. Od 2010 roku jest redaktorem naczelny kwartalnika o modzie Magazyn „25”[6]. W Polsce był gościem programów telewizyjnych: Dzień Dobry TVN[7] i „Top Model. Zostań modelką”. Jego zdjęcia prezentowały magazyny: „VIVA”, „GQ”, „Fashion Magazine”. Zaręczony z polską modelką Anią Rubik. W 2011 został twarzą marki DKNY [8], jego zdjęcia pojawiły się na okładce rosyjskiego Vogue
Programy telewizyjne
– 2010: „Top Model. Zostań modelką” na kanale TVN – gościnnie w programie[9].
– 2009: Dzień Dobry TVN – gościnnie w programie.
Agencje
–  Stany Zjednoczone Ford Nowy Jork
–  Niemcy Mega Agency Hamburg
–  Wielka Brytania Select Londyn
–  Francja Success Paryż
–  Polska Division Warszawa
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Wideo – Anja Rubik i Sasha Knezevic – Pachnące pocałunki w Nowym Jorku.

Dodaj komentarz