Anja Rubik i Sasha Knezevic – ich małżeństwo przeżywa kryzys?


rubik-knezevicAnja Rubik to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych obecnie supermodelek. Piękna Polka dzieli swój czas między Europę i Stany Zjednoczone, spędzając czas na sesjach zdjęciowych, a także pracując nad swoim własnym magazynem, „25”.

Prężnie rozwijająca się kariera i tempo, jakie narzuciła sobie modelka, nie wpływają jednak dobrze na jej małżeństwo z przystojnym Sashą Knezeviciem. Jak donosi bowiem dwutygodnik „Show”, Rubik w ciągu minionych trzech miesięcy widziała się z mężem zaledwie… 47 dni!

Gwiazda programu „Project Runway” broni jednak swojego stylu życia:

– W wielu związkach z dłuższym stażem zdarza się, że partnerzy przestają myśleć o sobie jak o jednostkach. Zamiast „ja” każde z nich mówi „my”. Zatracają przez to własną indywidualność i samodzielność, co z czasem staje się dużym problemem. My z Sashą stawiamy na związek partnerski. Kochamy się, wspieramy, ale jednocześnie każde z nas ma własne życie. Nie jesteśmy wobec siebie zaborczy – tłumaczy Anja Rubik.

Topmodelka przyznała, że w utrzymaniu kontaktu z mężem bardzo pomagają jej nowoczesne technologie.

– Kiedy któreś z nas jest w podróży utrzymujemy ciągły kontakt przez telefon, mejle oraz Skype’a – powiedziała „Show” Rubik.
źródło: gala.pl

(Odwiedzono: 8 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *