Anita Lipnicka z mężem w programie „Kulisy sławy”


Po wielkim sukcesie z zespołem Varius Manx, burzliwym związku z Johnem Porterem i kilku solowych projektach w życiu Anity Lipnickiej (42 l.) nadszedł czas na kolejne zmiany. Przez ostatni rok artystka nagrywała nową płytę i dużo koncertowała. W tym czasie udzieliła wielu wywiadów. Nigdy nie wspomniała jednak o nowym związku, który starannie ukrywała. Dlatego zdjęcia z jej ślubu, które opublikowała na Instagramie, stały się sensacją.

– Byłam samotną matką, wracałam z trasy do pustego domu i zastanawiałam się, czy jeszcze będę miała szansę na jakąś relację. Nie spodziewałam się wówczas, że będę miała jeszcze taką najmocniejszą z możliwych – mówi Lipnicka.

Wcześniej przez wiele lat związana była z 25-lat starszym muzykiem Johnem Porterem. Para tworzyła duet nie tylko w życiu, ale także na scenie. Związek nie wytrzymał jednak próby czasu, jego owocem jest 12-letnia dziś Pola.
Córka Anity i dwójka dzieci Marka Gray’a, obecnego męża wokalistki, tworzą dużą patchworkową rodzinę.

– Mark jest mega kochany, bardzo opiekuńczy i romantyczny z jednej strony, i bardzo męski z drugiej. Bardzo wiele rzeczy w domu wykonuje własnoręcznie – opowiada Lipnicka.

To dla niej Gray porzucił swoje życie w Anglii, karierę w branży reklamowej i przeniósł się do Polski.

– Nasz związek jest daleki od bycia „normalnym”, ale to dobrze, bo ja z nikim „normalnym” długo bym nie wytrzymała i taki ktoś zapewne ze mną też – śmieje się artystka.

Jej mąż Mark przygotowuje się obecnie do pierwszej wystawy swoich prac w Polsce. Jednocześnie zajmuje się domem i codziennymi sprawami. Przez długi czas opiekował się także córką Anity.

– Ostatnio cały czas jestem w drodze. Wczorajszy dzień miał być naszym wspólnym, rodzinnym dniem. Skończyło się tak, że mąż mnie zamknął w sypialni, żebym mogła spać. Potem chodziłam w piżamie i wydawałam rozkazy, więc było ryzyko, że przyjedzie kamera „Kulis Sławy”, a my pokłóceni i taka piękna to miłość – śmieje się Lipnicka.


źródło: pomponik.pl oraz TVN
Kilka słów z Wikipedii o Anicie
Anita Anna[a] Lipnicka, właściwie Anita Gray (ur. 13 czerwca 1975 w Piotrkowie Trybunalskim[1]) – polska piosenkarka, autorka tekstów oraz modelka, członkini Akademii Fonograficznej ZPAV[2].
Mając 15 lat pracowała jako modelka[3].
Uczęszczała do I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim.
Początkowo związana była z grupą Varius Manx, z którą nagrała dwie płyty: Emu (1994) i Elf (1995). Oba albumy okazały się wielkim sukcesem komercyjnym. W 1996 roku opuściła grupę i rozpoczęła karierę solową pod okiem nowego managera – Wiktora Kubiaka. Jej debiutancki album Wszystko się może zdarzyć zdobył status trzykrotnie platynowej płyty[4]. Został też nominowany do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Pop (łącznie Anita dostała wtedy 5 nominacji). Promujące go piosenki „I wszystko się może zdarzyć” oraz „Piękna i rycerz” stały się wielkimi przebojami.
Druga płyta Lipnickiej pt. To, co naprawdę, została wydana w 1998 roku. Choć nie okazała się takim sukcesem komercyjnym jak debiut[5], to udało się jej zdobyć status złotej[6], a pierwszy pochodzący z niej singel – „Historia jednej miłości” – został przebojem. Jesienią 2000 roku ukazał się kolejny album – Moje oczy są zielone. Pierwszym singlem zostało nagranie „Jestem powietrzem”, z teledyskiem nakręconym w Londynie.
Kilka słów z Wikipedii o Anglii (państwa z którego pochodzi mąż Lipnickiej)
Anglia (ang. England) – kraj[2], część składowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, w przeszłości samodzielne królestwo. Ma granice lądowe z Walią na zachodzie i Szkocją na północy. Kraj jest oblewany przez Morze Celtyckie i Morze Irlandzkie. Od kontynentalnej części Europy oddzielone jest kanałem La Manche i Morzem Północnym. Stolicą Anglii jest Londyn. Panuje w niej królowa brytyjska Elżbieta II. Populacja kraju to ponad 53 miliony osób, większość z nich mieszka w stolicy i innych aglomeracjach.
Obszar Anglii stanowią głównie równiny i pagórki. Na północy teren jest bardziej górzysty, np. w Lake District czy Górach Pennińskich. W kraju panuje klimat morski. Temperatura jest umiarkowana, zimą rzadko schodzi poniżej zera, latem dochodzi do 32 stopni[3]. Poza głównym obszarem, zajmującym południową i środkową część wyspy Wielka Brytania, na Anglię składa się także ponad 100 mniejszych wysp, takich jak Scilly czy Wight.
źródło: pl.wikipedia.org