Anita Lipnicka i Mark Gray są po ślubie


Anita Lipnicka zaskoczyła fanów informacją o sekretnym ślubie. Zdziwienie było tym większe, że zaledwie w 2015 roku wokalistka rozstała się z wieloletnim partnerem, Johnem Porterem. Para wydawała się idealnie dobrana, doczekała się nawet ślicznej córeczki. We wrześniu piosenkarka ponownie wyszła za mąż. Jak informuje „Fakt”, mężczyzną, który poślubił Lipnicką jest grafik Mark Gray.
Anita i John rozstali się w czerwcu ubiegłego roku, po 12 latach medialnego związku i czterech nagranych wspólnie płytach. Zapewniają, że „już” mają dobre relacje i starają się razem wychowywać córkę, 10-letnią Polę. Przez 12 lat związku Lipnicka nie była gotowa na ślub z Porterem. Nic więc dziwnego, że wiadomość o jej małżeństwie wywołała tak duże zaskoczenie nie tylko wśród fanów. W Dzień Dobry TVN potwierdziła tę informację. Nie zdradziła jednak, kim jest jej mąż.
Gray podobnie jak jej poprzedni partner – muzyk Porter – jest Anglikiem. Jak informuje „Fakt”, znają się od dwóch lat, ale zaiskrzyło między nimi dopiero w październiku ubiegłego roku.
– Mark zrozumiał, że czuje coś do Anity, gdy stała się dla niego inspiracją w pracy. Stworzył wówczas jej portret. Gdy ona go zobaczyła, wiedziała, że to nie będzie zwykła znajomość. Anita nie wyobrażała sobie związku na odległość, a sama przeprowadzać się nie zamierzała, nie chcąc fundować córce kolejnej rewolucji życiowej – ujawnił informator „Faktu”.
We wrześniu zakochani wzięli ślub na greckiej wyspie Hydra. Zakochanych połączyła także praca.
– Mark stworzył jej teledysk do nowego singla „Ptasiek”. Planują razem kolejne projekty. Nadają na tych samych falach, bo oboje są bardzo romantyczni i uduchowieni – zdradził gazecie znajomy gwiazdy.

źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Anity
Anita Anna[a] Lipnicka (ur. 13 czerwca 1975 w Piotrkowie Trybunalskim[1]) – polska piosenkarka, autorka tekstów oraz modelka, członkini Akademii Fonograficznej ZPAV[2].
Początkowo związana była z grupą Varius Manx, z którą nagrała dwie płyty: Emu (1994) i Elf (1995). Oba albumy okazały się wielkim sukcesem komercyjnym. W 1996 roku opuściła grupę i rozpoczęła karierę solową pod okiem nowego managera – Wiktora Kubiaka. Jej debiutancki album Wszystko się może zdarzyć zdobył status trzykrotnie platynowej płyty[4]. Został też nominowany do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Pop (łącznie Anita dostała wtedy 5 nominacji). Promujące go piosenki „I wszystko się może zdarzyć” oraz „Piękna i rycerz” stały się wielkimi przebojami.
Druga płyta Lipnickiej pt. To, co naprawdę, została wydana w 1998 roku. Choć nie okazała się takim sukcesem komercyjnym jak debiut[5], to udało się jej zdobyć status złotej[6], a pierwszy pochodzący z niej singel – „Historia jednej miłości” – został przebojem. Jesienią 2000 roku ukazał się kolejny album – Moje oczy są zielone. Pierwszym singlem zostało nagranie „Jestem powietrzem”, z teledyskiem nakręconym w Londynie.
W 2002 roku nawiązała współpracę muzyczną z Johnem Porterem. Ich pierwszy wspólny album, Nieprzyzwoite piosenki, został nagrany w Londynie i ukazał się na rynku w 2003 roku. Spotkał się z gorącym przyjęciem ze strony krytyków jak i publiczności. Przez wiele tygodni płyta utrzymywała się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się krążków i pokryła się platyną[7]. Zdobyła też Fryderyka w kategorii Album Roku Pop, a singel „Bones of Love” został przebojem. Jesienią 2005 roku wydany został drugi album duetu, Inside Story, który powtórzył sukces poprzedniej płyty.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz