Anita Lipnicka i jej partner świętują drugą rocznicę ślubu


Anita Lipnicka i jej pochodzący z Wielkiej Brytanii partner, Mark Gray, pobrali się dokładnie dwa lata temu. Gwiazda muzyki zrobiła to w całkowitej tajemnicy przed mediami. Lipnicka długo szukała takiej miłości. Kiedy w końcu trafiła na Greya, szybko zdała sobie sprawę, że jest on miłością jej życia. Dwa lata po ślubie gwiazda podzieliła się nieopublikowanymi do tej pory zdjęciami z uroczystości. Jak dużo pokazała tym razem?
Z okazji drugiej rocznicy ślubu Anita opublikowała na swoim Instagramie piękne zdjęcie z tego wyjątkowego dnia. Przypomnijmy, Lipnicka nie informowała o swoim ślubie przed ceremonią. Po samych zaślubinach też pokazała jedynie kilka ujęć, które miały sugerować jej fanom, że jest już szczęśliwą mężatką. Wtedy nie chciała zdradzać jednak, kto jest wybrankiem jej serca. Uczyniła to dopiero kilka miesięcy po ślubie. To wtedy okazało się, że mężem Anity jest Mark.
Mąż Lipnickiej to angielski producent. Para poznała się dwa lata przed pierwszymi doniesieniami medialnymi o ich związku. To dla Anity Mark przeprowadził się do Polski, a we wrześniu 2016 roku wziął z nią ślub na jednej z greckich wysp. Lipnicka i Grey są partnerami nie tylko w życiu, ale również na scenie i w studio nagraniowym. Para uwielbia bowiem wspólnie muzykować.
Teraz, dwa lata po ceremonii gwiazda przypomniała swoim fanom o tym najważniejszym w jej życiu dniu. Co napisała przy nowym zdjęciu z ceremonii?

Dziś mijają dwa lata, odkąd wybrałam się w najpiękniejszą podróż mojego życia! To dla ciebie @freqart!!! Jesteś morzem, mogę się w nim zanurzyć, jesteś moją wyspą, na której mogę odpocząć…Dziękuję, że dzielisz ze mną życie.

Fani gwiazdy od razu zaczęli życzyć jej i jej mężowi wszystkiego najlepszego z okazji drugiej rocznicy ślubu. My się oczywiście do nich przyłączamy.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Anicie
Anita Anna Gray, z domu Lipnicka (ur. 13 czerwca 1975 w Piotrkowie Trybunalskim[1]) – polska piosenkarka, autorka tekstów oraz modelka, członkini Akademii Fonograficznej ZPAV[2].
Mając 15 lat, pracowała jako modelka[3].
Uczęszczała do I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim.
Początkowo związana była z grupą Varius Manx, z którą nagrała dwie płyty: Emu (1994) i Elf (1995). Oba albumy okazały się wielkim sukcesem komercyjnym. W 1996 roku opuściła grupę i rozpoczęła karierę solową pod okiem nowego managera – Wiktora Kubiaka. Jej debiutancki album Wszystko się może zdarzyć zdobył status trzykrotnie platynowej płyty[4]. Został też nominowany do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Pop (łącznie Anita dostała wtedy 5 nominacji). Promujące go piosenki „I wszystko się może zdarzyć” oraz „Piękna i rycerz” stały się wielkimi przebojami.
Druga płyta Lipnickiej pt. To, co naprawdę, została wydana w 1998 roku. Choć nie okazała się takim sukcesem komercyjnym jak debiut[5], to udało się jej zdobyć status złotej[6], a pierwszy pochodzący z niej singel – „Historia jednej miłości” – został przebojem. Jesienią 2000 roku ukazał się kolejny album – Moje oczy są zielone. Pierwszym singlem zostało nagranie „Jestem powietrzem”, z teledyskiem nakręconym w Londynie. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o rocznicach
Rocznica – dzień przypadający dokładnie w rok, dwa, trzy itd. lata po jakimś fakcie, zdarzeniu. W zależności od wagi wydarzenia rocznica może być okazją do nawiązań w postaci porównań lub wspomnień, a jeżeli wydarzenie to było radosne lub w inny sposób znaczące, to nawet do uroczystych obchodów. Takie obchody nazywa się zazwyczaj świętami, a jeżeli przypadają na rocznicę znaczącą liczbowo – jubileuszami.
Rocznica może dotyczyć np. bitwy, odkrycia, śmierci, wybuchu wojny, wyzwolenia itp.
źródło: pl.wikipedia.org