Ania Wyszkoni i jej chłopak wzięli ślub?


wyszkoni-durczakAnia Wyszkoni i i jej chłopak Maciej Durczak wzięli ślub? Piosenkarka opublikowała w internecie zdjęcie w pięknej białej kreacji. Pod postem gwiazdy na Instagramie momentalnie zaroiło się od komentarzy z gratulacjami. Czy Wyszkoni rzeczywiście wyszła za mąż za swojego chłopaka?

Ania wzięła ślub? Takie pytanie zadają sobie niemal wszyscy, którzy w ostatnich godzinach odwiedzili profil piosenkarki na Instagramie. 37-letnia gwiazda pochwaliła się tam dość wymownym zdjęciem, na którym pozuje od tyłu w białej kreacji trzymając się za ręce ze swoim długoletnim partnerem Durczakiem, który z kolei ma na sobie elegancki garnitur. Co więcej, Wyszkoni opatrzyła zdjęcie podpisem „Pięknie, romantycznie i słonecznie. Czego chcieć więcej? Vive la France! Vive l’amour!”. Całość sprawiła, że wielu fanów artystki doszła do wniosku, że Ania wyszła za mąż! Jaka jest prawda? Sprawdź, co wiemy!

Wyszkoni i jej chłopak owszem pojechali do Francji na ślub, ale nie swój lecz swoich znajomych. Piosenkarka po prostu zdecydowała się włożyć na tę okazję kreację w jasnym kolorze, co mocno zmyliło jej obserwatorów. Jak Ania bawiła się na weselu swoich znajomych? Możecie się o tym przekonać oglądając poniższy filmik, na którym wokalistka tańczy z innymi gośćmi weselnymi do przeboju „Uptown Funk” z repertuaru Marka Ronsona i Bruno Marsa.

#taniecweselny #elise #et #sebastien #lesamis #lafamillefrançaise #mariage #aquitaine #france #montplaisir #cudownazabawa #takieweselatojalubie

Post udostępniony przez Anna Wyszkoni | Official (@annawyszkoni_official)


źródło: gala.pl i instagram.com

Biografia Ani

Anna Maria[a] Wyszkoni (ur. 21 lipca 1980 w Tworkowie) – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, kompozytorka i autorka tekstów.

W latach 1996–2010 występowała w zespole Łzy. Solowo wydała cztery albumy: Pan i Pani (2009), Życie jest w porządku (2012), Kolędy wielkie (2015) oraz Jestem tu nowa (2017).

W 2010 czasopismo „Machina” umieściło ją na liście „50 najlepszych polskich wokalistek”[1].

W 1996 Wyszkoni została wokalistką zespołu Łzy. W tym samym roku zespół wydał kasetę demo, z której piosenki były emitowane na antenie kilku lokalnych rozgłośni radiowych. Pierwszym solowym sukcesem Anny Wyszkoni było zajęcie 1. miejsca, zdobycie dwóch wyróżnień sponsorów oraz Nagrody Publiczności na Festiwalu Wokalnym w Wyszkowie. W 1998 roku ukazała się debiutancka płyta Łez pt. Słońce.

Kariera medialna Anny Wyszkoni rozpoczęła się wraz ze zdobyciem Grand Prix na festiwalu Gama w Radomiu w 1999 roku. Została tam zauważona przez Elżbietę Skrętkowską i zaproszona do programu Szansa na sukces, który wygrała w marcu 2000 roku wykonując piosenkę „Długość dźwięku samotności” z repertuaru grupy Myslovitz. Zdobyła też nagrodę dla najlepszej wokalistki na festiwalu Po-Graj w Opolu, gdzie występowała już wspólnie z grupą Łzy.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Macieja

Maciej Srebrzysław[a] Durczak (ur. 16 lipca 1972 w Ziębicach) – polski menedżer muzyczny, producent, założyciel i właściciel firmy Rock House Entertainment, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie Rozrywką[1].

W 1991 ukończył XIII LO we Wrocławiu, a następnie College Języka Francuskiego przy UAM w Poznaniu. W latach 1992–1996 pracował jako dziennikarz muzyczny m.in. w „Wieczorze Wrocławia”, „Szpilkach” i tygodniku „Popo”. Działalność menedżerską rozpoczął w 1993 opiekując się zespołami wrocławskimi. W 1995 założył własną agencję impresaryjno-artystyczną Rock House.

Przez wiele lat prowadził karierę zespołu Ich Troje i Michała Wiśniewskiego, Dody i zespołu Virgin, Marty „Mandaryny” Wiśniewskiej oraz zespołów Big Cyc i Czarno-Czarni, Oddział Zamknięty, Blenders. Od 2003 jest menedżerem Anny Wyszkoni i zespołu Łzy, w 2007 wraz z Wojciechem Łuszczykiewiczem założył zespół Video. Jest wydawcą płyt Anny Wyszkoni, Video, Łzy, Big Cyc, Skiby. Pod koniec 2010 zespół Łzy zrezygnował ze współpracy z firmą Rock House[2]. Od 2010 jest menedżerem zespołu Plateau; od końca 2011 jest również menedżerem zespołu Bracia.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 131 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *