Ania Wesołowska ma chłopaka


​Ania Wesołowska w „Rolnik szuka żony 3” starała się o serce Łukasza (31 l.), ale bezskutecznie. Mężczyzna wybrał jej koleżankę, choć ostatecznie i z nią nie ułożył sobie życia. Za to odrzuconej blondynce wiedzie się całkiem nieźle!

Urocza blondynka walczyła o serce Łukasza w ostatniej edycji „Rolnik szuka żony”. Swoją skromnością, pracowitością i sympatycznym usposobieniem szybko podbiła serca widzów. Wielu fanów programu trzymało kciuki, by to właśnie z nią mężczyzna zechciał ułożyć sobie życie.

Stało się jednak inaczej. Po tym, gdy Łukasz ogłosił kandydatkom, że wybiera Patrycję, nie mógł powstrzymać łez. Można było odnieść wrażenie, że sam nie wie, czy dobrze postąpił.

„Bardzo trudno będzie mi teraz spojrzeć Ani w twarz. Gdybym kierował się rozumem, na pewno wybrałbym Anię. Z Anią zaczęło się coś tworzyć trochę później. Nie wiem, jakby to było, gdyby ten wybór był za kilka dni; czy bym tego wyboru nie zmienił” – zdradził.

Sama Ania chyba też była nieco rozczarowana takim obrotem spraw. Jednak przyjęła decyzję Łukasza z godnością i odsunęła się w cień. Wróciła do domu i okazuje się, że niedługo później… związała się z innym mężczyzną!

W ostatnim odcinku „Rolnika” zdradziła, że od kilku miesięcy się z kimś spotyka i że wcale nie ma żalu do Łukasza. Teraz przyznała, że jej związek ciągle się rozwija.

„Jestem nadal w związku, z tym samym mężczyzną. Mieszka w Gnieźnie, a poznaliśmy się już rok temu, ale widocznie to nie był nasz czas na siebie. Teraz jestem szczęśliwa i wszystko idzie w dobrym kierunku. Ma na imię Tomasz” – powiedziała w „Fakcie”.

Według naszych informacji tajemniczy Tomasz studiował w Poznaniu, czyli rodzinnym mieście Wesołowskiej. Zajmuje się tenisem i jest sporo starszy od Ani.
źródło: pomponik.pl

(Odwiedzono: 17 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *