Ania Rusowicz i jej mąż zostali rodzicami


Ania Rusowicz (34 l.) właśnie dzisiaj, czyli 16 sierpnia, urodziła swoje pierwsze dziecko! Wokalistka i jej mąż Hubert Gasiul (38 l.) doczekali się narodzin wymarzonego synka.

To właśnie na upragnione dziecko czekali aż 10 lat, a sama piosenkarka traciła już nadzieję, że kiedykolwiek zajdzie w ciążę. Ale jak sama zaznaczała, zdarzył się cud.

W jednym z ostatnich wywiadów przed porodem wyznała: „Czuję, że to będzie chłopak” – i jak się okazało, jej przeczucia były słuszne!

O narodzinach maluszka, gwiazda powiadomiła fanów za pośrednictwem swojego fanpage’ a. Dodała zdjęcie malutkiej, zaciśniętej piąstki syna i napisała krótko:

„Nowy przybysz na planecie Ziemia. Dla mnie to magiczna noc pełna spadających gwiazd . Hej nazywam się Tytus i przyszedłem na świat w swoje imieniny”.

Pod wpisem świeżo upieczonej mamy posypały się oczywiście komentarze fanów z gratulacjami. My również się do nich dołączamy i witamy na świecie!
źródło: pomponik.pl

Biografia Ani

Anna Sandra Rusowicz (ur. 28 marca 1983[2]) – polska piosenkarka, córka Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy. Jej mężem jest Hubert Gasiul. Laureatka nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk.

Urodziła się w rodzinie o tradycjach muzycznych. Gdy miała 7 lat[3], jej matka zginęła w wypadku samochodowym pod Poznaniem[4]. Wtedy jej ojciec zamieszkał z 13-letnim synem Bartkiem, a Annę wychowywało wujostwo – najpierw w Dzierzgoniu[3], potem w Bydgoszczy[3]. Po ukończeniu liceum studiowała m.in. farmację (której nie ukończyła) i psychologię (którą ukończyła w 2011)[5]. W trakcie studiów zajęła się muzyką. W 2005 nawiązała współpracę z zespołem Dezire[6]. Przyjęła też nazwisko matki, rezygnując z nazwiska Kędziora po ojcu[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Huberta

Hubert Gasiul (ur. 18 maja 1979) – polski muzyk, perkusista.

Ukończył Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV[1].

Od 2006 perkusista zespołu Wilki. Wcześniej grał w zespole Dezire i współtworzył grupę IKA z Anią Rusowicz. Współpracował również z zespołami Roan, Mrs.Plastic, Kamasutra, Sebastianem Makowskim, Tomem Hornem, Kasią Cerekwicką, Upside Down, Schizma, Sidneyem Polakiem, Urszulą i Patrycją Markowską.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 783 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *