Ania Rusowicz i Hubert Gasiul spodziewają się dziecka?


Informacje o tym, że Ania Rusowicz spodziewa się dziecka pojawiały się już jakiś czas temu. Gwiazda do tej pory nie komentowała tych doniesień. Plotki pojawiły się, gdy na rozdaniu Bestsellerów Empiku 2016 fotoreporterzy dostrzegli lekko zaokrąglony brzuszek gwiazdy. Wówczas nikt nie skomentował tych doniesień.
Rusowicz i Hubert Gasiul od ponad dziesięciu lat tworzą zgrany duet nie tylko małżeński, ale i muzyczny! Mąż Ani jest perkusistą. Para wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że marzy się im powiększenie rodziny.
Dziś patrząc na najnowsze zdjęcia Rusowicz trudno nie zauważyć zaokrąglonego ciążowego brzuszka! Trzeba przyznać, że wokalistka umiejętnie maskuje ciążowe krągłości. Obserwując jej nowe zdjęcia na Instagramie nikt już nie ma wątpliwości – Ania i Gasiul już niedługo zostaną rodzicami.
Pytanie tylko, kiedy zdradzą płeć dziecka, którego się spodziewają…?
źródło: gala.pl
Biografia Ani
Anna Sandra Rusowicz (ur. 28 marca 1983[2]) – polska piosenkarka, córka Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy. Jej mężem jest Hubert Gasiul. Laureatka nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk.
Urodziła się w rodzinie o tradycjach muzycznych. Gdy miała 7 lat[3], jej matka zginęła w wypadku samochodowym pod Poznaniem[4]. Wtedy jej ojciec zamieszkał z 13-letnim synem Bartkiem, a Annę wychowywało wujostwo – najpierw w Dzierzgoniu[3], potem w Bydgoszczy[3]. Po ukończeniu liceum studiowała m.in. farmację (której nie ukończyła) i psychologię (którą ukończyła w 2011)[5]. W trakcie studiów zajęła się muzyką. W 2005 nawiązała współpracę z zespołem Dezire[6]. Przyjęła też nazwisko matki, rezygnując z nazwiska Kędziora po ojcu[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Huberta
Hubert Gasiul (ur. 18 maja 1979) – polski muzyk, perkusista.
Ukończył Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV[1].
Od 2006 perkusista zespołu Wilki. Wcześniej grał w zespole Dezire i współtworzył grupę IKA z Anią Rusowicz. Współpracował również z zespołami Roan, Mrs.Plastic, Kamasutra, Sebastianem Makowskim, Tomem Hornem, Kasią Cerekwicką, Upside Down, Schizma, Sidneyem Polakiem, Urszulą i Patrycją Markowską.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz