Angelina Jolie wychodzi za mąż?


Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta jeszcze nie został sfinalizowany, a Angelina podobno szykuje się już do czwartego ślubu! Jak donosi zagraniczny tygodnik, Jolie wyjdzie za mąż po raz czwarty za brytyjskiego miliardera i filantropa. Ślub Angeliny i Brytyjczyka ma odbyć się w Kambodży. Czy to tylko plotki?
Jolie wychodzi za mąż po raz czwarty – ogłosił tabloid „In Touch”. Czy rzeczywiście szykuje się czwarty ślub Angeliny? A jeśli tak, to z kim? I gdzie? Oraz kiedy? „In Touch” ma odpowiedź na wszystko. Według tego, co można przeczytać w nowym numerze tygodnika,Jolie (41) wychodzi za mąż za brytyjskiego milionera i filantropa, a czwarty ślub aktorki odbędzie się w Kambodży. Ile w tym prawdy? Okazuje się, że coś rzeczywiście jest na rzeczy, ale informacji o ślubie ani Angelina, ani jej menedżer, ani rzekomy pan młody, jak na razie nie potwierdzili. Nie ma też żadnych zdjęć gwiazdy z nowym partnerem (tabloid nie podaje jego imienia i nazwiska). Natomiast w Internecie i agencjach reporterskich pojawiło się sporo nowych zdjęć Jolie z Londynu. Amerykańska aktorka i reżyserka lata tam ostatnio częściej niż kiedykolwiek. Czy właśnie po to, by spotkać się z nowym ukochanym, żeby omówić szczegóły ślubu…?
Według „In Touch” Jolie wychodzi za mąż ledwie osiem miesięcy po głośnym rozstaniu z Pittem. Przypomnijmy, że Jolie i Brad wzięli ślub w sierpniu 2014 roku w swojej posiadłości we Francji. Pitt i Angelina byli parą od 2005 roku, ale dopiero po 9 latach związku zdecydowali się na ślub. Niestety, pod koniec 2016 roku gruchnęła sensacyjna wiadomość: to koniec Brangeliny, Jolie i Brad rozstali się. Para ogłosiła, że się rozwodzi, ledwie dwa lata po ślubie. Od tego momentu media rozpoczęły spekulacje na temat tego, z kim Pitt zdradzał Angelinę oraz z kim Jolie zdradzała Brada. Żadne plotki się jednak nie potwierdziły. Później Angelinę zaczęto łączyć z kolejnymi mężczyznami. Pojawiły się nawet doniesienia, że Jolie wróciła do pierwszego męża, aktora Johnny’ego Lee Millera, a później, że związała się ze swoim ochroniarzem. Znowu – żadne z tych doniesień nie miało nic wspólnego z prawdą. Plotkowano też, że Pitt ma romans z Marion Cotillard, z którą zagrał w dramacie „Sprzymierzeni”, lub z Seleną Gomez lub z Kate Hudson. Brad uciął wszystkie plotki, udzielając mocnego wywiadu magazynowi „GQ”. Pitt przyznał się w nim do problemów z alkoholem i wyznał, że chodzi do terapeuty oraz na spotkania AA. A więc media dały mu spokój, skupiając się na Angelinie.
Zgodnie z artykułem w „InTouch”, Jolie zakochała się w czterdziestokilkuletnim brytyjskim milionerze znanym z działalności filantropijnej. Podobno mężczyzna, którego tożsamości tygodnik nie podaje, to bliski przyjaciel rodziny. Podobno Angelina miałaby go poślubić od razu po tym, gdy jej rozwód z Bradem zostanie sfinalizowany. Ślub Jolie i brytyjskiego milionera rzekomo odbyłby się w Kambodży, czyli kraju, który Angelina nazywa swoim miejscem na ziemi i w którym ostatnio promowała swój najnowszy film „First They Killed my Father” zrealizowany dla Netflixa. Serwis Gossipcop, dementujący nieprawdziwe informacje ukazujące się w mediach na temat największych gwiazd, uznał artykuł w „In Touch” za „stek bzdur wyssanych z palca”. A jak jest naprawdę…?
Da się zauważyć, że Jolie wygląda ostatnio lepiej. Czyżby przybrała na wadze? Podobno Angelinie groziła śmierć, gdyż była tak wyczerpana i wychudzona. Gwiazda łapała infekcje, nie miała żadnej odporności. Jolie miało pomóc eksperymentalne leczenie, jakiemu poddała się w Szwajcarii. To właśnie dzięki terapii wykorzystującej komórki z łożyska owcy Angelina miała znów stanąć na nogi. A może przyczyniła się do tego nowa miłość?
źródło: gala.pl
Biografia Angeliny
Angelina Jolie, właśc. Angelina Jolie Voight (ur. 4 czerwca 1975 w Los Angeles) – amerykańska aktorka, ambasador dobrej woli UNHCR oraz członkini Rady Stosunków Międzynarodowych, zdobywczyni Oscara, trzech Złotych Globów i Nagrody Gildii Aktorów Filmowych.
Choć na dużym ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 1982 roku, grając u boku swego ojca Jona Voighta w filmie Szukając wyjścia, prawdziwą karierę filmową rozpoczęła dekadę później od niskobudżetowej produkcji pt. Cyborg 2: Szklany cień (1993). Jej pierwszą znaczącą rolą była postać Kate Libby w Hakerach (1995). Następnie wystąpiła w docenionym przez krytyków filmie biograficznym George Wallace (1997) oraz w obrazie pt. Gia (1999). W roku 2000 Jolie otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w dramacie Przerwana lekcja muzyki (1999). Międzynarodową sławę zyskała dzięki roli bohaterki popularnej serii gier komputerowych Lary Croft w filmie Lara Croft: Tomb Raider (2001) i Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia (2003). Od tamtej pory stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej opłacanych aktorek Hollywood[1]. Jej największym sukcesem komercyjnym był udział w komedii sensacyjnej Mr. & Mrs. Smith (2005), a także w filmie animowanym pt. Kung Fu Panda (2008)[2]. W 2003 roku zagrała w teledysku do piosenki Did my Time zespołu Korn.
Po dwóch nieudanych małżeństwach z Jonnym Lee Millerem i Billym Bobem Thorntonem, Jolie związała się z aktorem Bradem Pittem[3], z którym ma troje biologicznych dzieci (Shiloh, Knoxa i Vivienne) oraz troje adoptowanych (Maddoxa, Pax i Zaharę). Aktywnie angażuje się w działalność humanitarną na całym świecie, szczególnie w pomoc uchodźcom w ramach ONZ.
14 maja 2013 w „The New York Times” aktorka opublikowała artykuł, w którym poinformowała, iż przeszła zabieg podwójnej prewencyjnej mastektomii (z jednoczasową operacją odtwórczą) z powodu obecności mutacji genu BRCA1 predysponującego w znacznym stopniu do zachorowania na raka piersi bądź jajników[4]. Do podjęcia tej decyzji skłoniła aktorkę śmierć matki po wieloletniej walce z nowotworem.
Po separacji rodziców w 1976 roku Jolie i jej brat wychowywali się z matką, która porzuciła aktorstwo i wraz z dziećmi wyprowadziła się do Palisades w stanie Nowy Jork[10]. W dzieciństwie Jolie często oglądała filmy z udziałem swojej matki, co – jak później przyznała – zainspirowało ją do rozpoczęcia kariery aktorskiej[11]. W wieku 11 lat wraz z rodziną ponownie zamieszkała w Los Angeles i zdecydowała zapisać się do Lee Strasberg Theatre and Film Institute, gdzie uczyła się przez dwa lata oraz wystąpiła w kilku przedstawieniach. Uczęszczała także do Beverly Hills High School, gdzie – jak sama wspominała – czuła się obco pośród dzieci z bogatych domów. W szkole często była szykanowana przez innych uczniów za anorektyczną sylwetkę, aparat na zęby i skromne ubrania[11]. Po pierwszych nieudanych próbach podjęcia kariery modelki, wysoka dotąd samoocena przyszłej aktorki drastycznie zmalała. Zaczęła się okaleczać, co skomentowała później słowami: „Kolekcjonowałam noże i różne podobne rzeczy. Z jakiegoś powodu rytuał nacinania się i uczucie bólu było dla mnie w jakiś sposób lecznicze, może dawało mi poczucie, że żyję, uczucie pewnego rodzaju wolności”[12].
W wieku 14 lat zrezygnowała z lekcji gry aktorskiej i postanowiła zostać reżyserem ceremonii pogrzebowych[13]. W tym okresie zaczęła ubierać się na czarno, przefarbowała włosy na kolor fioletowy i wychodziła ze swoim ówczesnym chłopakiem na zabawy, gdzie tańczyła mosh[11]. Dwa lata później, gdy ich związek się rozpadł, Jolie przeprowadziła się w pobliże domu swojej matki[10], wróciła na studia aktorskie i ukończyła szkołę średnią. Odnosząc się do tamtego okresu, powiedziała w jednym z wywiadów, że „w głębi serca nadal jest i zawsze będzie po prostu punkowym dzieciakiem z tatuażami”[14].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz